Prywatna opieka medyczna

Szybki dostęp do lekarzy, dodatkowe badania diagnostyczne, tańszy stomatolog – coraz więcej firm oferuje swoim pracownikom benefity w postaci prywatnej opieki medycznej.

Opieka medyczna dla firm – nie tylko medycyna pracy

Przedsiębiorca zatrudniający pracowników ma obowiązek zapewnić im odpowiednie badania medycyny pracy. Są one prowadzone zarówno przed rozpoczęciem pracy, jak również w ich trakcie jako badania okresowe oraz kontrolne.

Dodatkowo, wiele firm oferuje szerszą opiekę medyczną jako benefit pracowniczy. Dzisiaj taka usługa dostępna jest nie tylko w dużych korporacjach – wybierają ją także mniejsze biznesy. Jakie są jej najważniejsze korzyści?

Prywatna opieka medyczna – także dla pracowników

Benefit w postaci prywatnej opieki medycznej powoli staje się standardem. Taką obsługę oferuje niemalże każda większa przychodnia prywatna w Warszawie dostarczająca usługi medycyny pracy i inne usługi medyczne. Zalicza się do nich także Centrum Medyczne CMP, które prezentuje prywatne abonamenty medyczne dla klientów biznesowych.

Taka prywatna opieka medyczna dla firm oraz dla ich pracowników polega na zaoferowaniu szerokiej gamy usług wchodzących w ramach abonamentu, na przykład:

  • konsultacje z lekarzami POZ – lekarzem rodzinnym, internistą, pediatrą w przypadku pracowników posiadających dzieci – możliwe także wizyty domowe,
  • konsultacje z lekarzami specjalistami – możliwa także opieka stomatologiczna,
  • dostęp do badań diagnostycznych oraz zabiegów ambulatoryjnych,
  • szczepienia ochronne dla pracowników.

Opieka medyczna dla pracowników – korzystna także dla firmy

Choć wykupienie abonamentu dla firmy w przychodni prywatnej jest związane z opłatami, to jednak nie warto patrzeć na nie tylko jak na koszt. To również inwestycja, która daje szereg korzyści – lepszą satysfakcję i motywację pracowników, zmniejszenie absencji w pracy, a także poprawę wizerunku jako pracodawca.

Z ofertami prywatnych placówek medycznych dostarczających abonamenty medyczne także dla firm można zapoznać się również online.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ