W dniu ślubu, oczy wszystkich gości skupiają się na pannie młodej, która powinna prezentować się zjawiskowo. Suknia, fryzura i makijaż to zdecydowanie najważniejsze elementy wyglądu panny młodej. Wszystkie trzy muszą ze sobą współgrać, aby dać zachwycający efekt końcowy. Wybór fryzury ślubnej nie jest prosty. Zanim podejmiemy decyzję, warto przyjrzeć się zdjęciom najmodniejszych fryzur i zasięgnąć porady doświadczonego fryzjera. Ważne jest także wykonanie fryzury próbnej, aby upewnić się, że dane uczesanie na pewno nam odpowiada.

Wybór fryzury na wesele i ślub – zasady

Fryzura ślubna musi być zarówno piękna, jak i praktyczna. Dokonując wyboru, należy upewnić się, czy dana fryzura spełnia następujące kryteria:

 • pasuje do sukni
 • współgra z kształtem twarzy
 • jest wygodna
 • można do niej przypiąć welon
 • wytrzyma wiele godzin ruchu
 • pasuje do charakteru panny młodej

Gdzie wykonać fryzurę na ślub?

Dobr fryzjer to podstawa udanej fryzury ślubnej Nawet najpiękniejsze uczesanie może okazać się pomyłką, jeśli fryzjerowi zabraknie umiejętności i odpowiednich narzędzi, aby je wykonać. Dlatego nie warto ryzykować i oddawać się w ręce niesprawdzonych fryzjerów. Niekwestionowaną renomą w tworzeniu fryzur na wesela i śluby cieszą się Salony Expert, które wyróżniają się wysokimi umiejętnościami pracowników i najlepszymi kosmetykami do stylizacji. Ponadto, każdy salon Expert posiada wyjątkowe look booki pełne najmodniejszych fryzur i ślubnych inspiracji! Dzięki temu, nawet najbardziej niezdecydowana panna młoda z pewnością znajdzie dla siebie fryzurę idealną . W doborze odpowiedniego uczesania pomoże także profesjonalny fryzjer, który ma doświadczenie w dopasowywaniu fryzury do kształtu twarzy i kroju sukni.

Najmodniejsze fryzury ślubne

W dzień ślubu, panna młoda musi przede wszystkim czuć się sobą. Tego wyjątkowego dnia, jest miejsce zarówno na proste fryzury, jak i wymyślne, pełne ozdób upięcia. Wszystko zależy od oczekiwań panny młodej i umiejętności fachowca. Największe możliwości przynoszą fryzury z długich włosów, ale dobry fryzjer wykona małe dzieło sztuki nawet u posiadaczki typowo chłopięcego uczesania. W katalogu fryzur w każdym Salonie Expert, znajduje się mnóstwo propozycji fryzur dla różnych długości włosów. Wśród najpopularniejszych fryzur na ślub można wymienić:

 • Fryzury z warkoczem. Nic tak nie dodaje twarzy uroku jak ponadczasowy warkocz. Jest to idealny wybór dla pań, które w dniu ślubu chcą wyglądać dziewczęco i eterycznie. Dodatkowo, warkocz utrzymuje włosy w ryzach i zapewnia maksymalną wygodę.
 • Upięcia. To najbardziej uniwersalna fryzura ślubna. Klasyczne koki na czubku głowy czy niskie upięcia są idealnym rozwiązaniem, gdy szczególnie zależy nam na wyeksponowaniu sukienki i nie chcemy zakrywać jej włosami.
 • Włosy rozpuszczone. To świetna opcja dla posiadaczek długich, gęstych włosów.Pozostawiając włosy rozpuszczone, unikamy długiego czesania, upinania i utrwalania fryzury. Jednocześnie, istnieje mnóstwo wariacji na temat rozpuszczonych włosów, co sprawia że fryzura może być zarówno minimalistyczna, jak i bardziej szalona.
 • Koński ogon. Wydaje się, że jest to najbardziej pospolita z możliwych fryzur, ale dzięki odpowiednim modyfikacjom i ozdobom, koński ogon może wyglądać wyjątkowo efektownie i nowocześnie.  
 • Fryzury z krótkich włosów. Krótkie włosy wcale nie stanowią problemu dla fryzjera. Można je zaczesać w ciekawy sposób, pokręcić oraz ozdobić różnymi akcesoriami i biżuterią.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ