Nowoczesne zarządzanie gabinetem stomatologicznym z Appdent

Prowadzisz klinikę dentystyczną lub gabinet stomatologiczny i zatrudniasz kilku lub kilkunastu pracowników? Zależy Ci na skutecznej komunikacji, efektywnym zarządzaniu zespołem, sprawiedliwej ewaluacji pracy jego członków i oszczędności czasu? Wybierz Appdent – program ułatwiający koordynację pracy w klinikach i gabinetach stomatologicznych, który usprawnia wykonywanie kluczowych obowiązków wpływających na efektywność pracy zarządzanego przez Ciebie punktu. Jakie daje możliwości?

Prowadzenie kalendarza wizyt

Appdent – program online dla stomatologów zastąpi Ci papierowy i elektroniczny terminarz wizyt, z jakiego do tej pory korzystałeś. W dostępnej całkowicie online aplikacji zapiszesz daty i godziny przyjęć pacjentów i przypiszesz je do poszczególnych stomatologów i asystentów zatrudnionych w Twojej klinice czy gabinecie. Kalendarz będziesz przeglądać całkowicie online, podobnie jak Twoi pracownicy, którzy będą mogli otworzyć Appdent zarówno na komputerze służbowym, jak i laptopie, tablecie czy smartfonie.

Publikowanie ogłoszeń i wiadomości do zespołu

Z Appdent możesz zapomnieć o wieszanych w gabinecie samoprzylepnych karteczkach czy prośbach o przekazanie informacji nieobecnym w pracy. Dzięki dostępnemu w programie modułowi tablicy ogłoszeniowej, z łatwością przekażesz informacje całemu zespołowi pracowników. Korzystając z programu, szybko i skutecznie poinformujesz grupę np. o przygotowanym planie urlopowym, planowanym wyjeździe, zatrudnieniu nowego pracownika czy zmianie godzin otwarcia kliniki czy gabinetu.

Bezpośrednia komunikacja z pracownikami

W aplikacji do zarządzania zespołem Appdent możesz tworzyć indywidualne panele poszczególnych pracowników, za pośrednictwem których będziesz mógł komunikować się z nimi osobiście. Masz uwagi co do jakości pracy stomatologa czy asystenta? Chcesz przypomnieć o zadaniu, które nie zostało jeszcze przez niego wykonane? Masz dyskretne pytanie i nie masz jak zadać go w gabinecie czy klinice w obecności innych pracowników? Skorzystaj z możliwości bezpośredniej komunikacji przez Appdent!

Planowanie, delegowanie i wyznaczanie terminów zadań

Powstały we współpracy ze stomatologami, asystentami i menedżerami klinik dentystycznych Appdent – program online dla stomatologów posiada funkcję planowania, delegowania i wyznaczania terminów realizacji zadań związanych z pracą gabinetu stomatologicznego. Za jego pomocą możesz przydzielać zadania pojedynczym pracownikom oraz całym zespołom. Program pozwoli Tobie i Twoim pracownikom odróżnić sprawy priorytetowe od pobocznych, a tym samym lepiej organizować sobie pracę.

Bieżące ocenianie jakości pracy

W obsługiwanej całkowicie online aplikacji dla stomatologów Appdent, otrzymasz dostęp do intuicyjnego systemu oceniania zespołu. Dzięki możliwości ewaluacji każdego zleconego przez Ciebie zadania, będziesz miał realny pogląd na aktualną kondycję i motywację pracowników oraz najczęściej popełniane przez nich błędy. Z programu dowiesz się także, które zadania nie zostały zrealizowane w terminie, a które zostały wykonane z wyprzedzeniem.  

Przygotowywanie procedur i instrukcji

W programie Appdent dostępne jest kilkanaście profesjonalnie opracowanych procedur i instrukcji dla klinik i gabinetów stomatologicznych, dotyczących m.in. przygotowywania stanowisk pracy czy sprzętu. Aplikacja umożliwia również tworzenie własnych dokumentacji tego typu. Dzięki tej funkcji, wdrażanie nowych pracowników w kulturę organizacji czy poszczególnych stanowisk pracy stanie się szybkie, efektywne i dziecinnie proste – nie musisz zlecać tego zadania innym pracownikom.  

Raportowanie pracy zespołu

Oprogramowanie dla gabinetów i klinik stomatologicznych Appdent posiada funkcję raportowania pracy zespołu. Aplikacja pozwala generować raporty okresowe, przedstawiające rzetelność pracowników, ich oceny i terminowość. Na ich podstawie możesz w sposób sprawiedliwy udzielać premii uznaniowych oraz awansów. Dzięki danym z raportów z Appdent będziesz też wiedzieć, który pracownik jest najmniej zaangażowany w pracę i jest pierwszy w kolejce do ewentualnego zwolnienia.

Appdent to nowoczesny i intuicyjny w obsłudze system do zarządzania personelem w klinikach i gabinetach stomatologicznych, charakteryzujący się wygodnym dostępem online. Zastąpi Ci kalendarz wizyt i tablicę ogłoszeniową oraz wszystkie dotychczas używane przez Ciebie narzędzia menedżerskie. 

Zapomnij o czasochłonnym przekazywaniu informacji zespołowi i jego poszczególnym członkom! Planuj, deleguj i oceniaj zadania, błyskawicznie wdrażaj nowych pracowników. Zostań sprawiedliwym przełożonym, udzielającym zasłużonych premii i koniecznych uwag na podstawie czytelnych raportów okresowych. Ułatw sobie pracę z Appdent i oszczędzaj cenny czas – Twoja klinika czy gabinet stomatologiczny Ci za to podziękuje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ