Czy powiększanie ust zawsze musi być tandetne?

Kobiety zastanawiające się nad powiększeniem ust często zastanawiają się czy będą zadowolone z efektów? Przed oczyma często widnieje obraz zbyt dużych, wręcz zdeformowanych warg, lecz to bardzo mylne myślenie, które zawdzięczamy pojedynczym jednostką, najczęściej z show biznesu, które przesadziły z ilością wypełniacza… Poprawnie wykonany zabieg polega na lekkiej korekcie, przez co usta wyglądają wspaniale, przykuwają uwagę lecz przede wszystkim są naturalne i podkreślają naszą urodę! Bez obaw możemy korzystać z tego co oferuję nam medycyna estetyczna i jej specjaliści jak na przykład klinika http://felknerestetyczna.pl/. By upewnić Państwa w przekonaniu rozwiąże poniżej kilka konkretnych kwestii, o których na pewno myśli osoba rozważająca zabieg powiększenia ust.

1) Efekt powiększenia ust NIE JEST przerysowany! Winą tego myślenia są osoby stosujące nadmierną ilość preparatu. Odpowiednia ilość preparatu jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta – efekt ma być przede wszystkim naturalny i podkreślający atuty klienta!

2) Powiększenie ust zminimalizuje szanse na pojawianie się zmarszczek a efekt utrzymuję się do 12 miesięcy.

3)Efekty uboczne? Po zabiegu oczywistym jest lekka opuchlizna, która utrzymuje się od 3 do 5 dni, lecz nie jest to groźne.

4) Na pewno interesuje państwa również czy zabieg jest bolesny i jak długo trwa? Przed zabiegiem zapewnione jest znieczulenie miejscowe, więc zabieg nie wiąże się z odczuwaniem mocnego bólu. W zależności od klienta, odczuwany jest lekki dyskomfort (uczucie rozpierania). Zabieg trwa w granicach trzydziestu minut.

5) Czy zabieg kosztuje majątek? Oczywiście cena zabiegu to indywidualna sprawa, ze względu na różna ilość zastosowanego preparatu, lecz orientacyjna cena zabiegu to 1000zł-1200zł w górę.

Podsumowując… nie ma co się bać, to nie kaczy dzióbek, więcej miękkości, nie bój się bólu to na prawdę zero bólu! Kształt jest piękny i naturalny.

Na koniec dwie złote rady nabyte dzięki latom doświadczenia:

1) Unikaj promocji – to ściema! koszt jeden ampułki waha się w granicach 1000-1200zł. W takich sprawach, gdzie inwestujemy w siebie nie ma co oszczędzać i ryzykować, bądźcie czujni!

2) Mądrym i często stosowanym rozwiązaniem jest zabieg w piątek wieczorem! Dlaczego? Odpocznij przez weekend, dojdź do siebie, by nowy tydzień zacząć z pięknym nowym uśmiechem na ustach!
Dlatego polecam powiększanie ust, każdemu kto miał do tej pory wątpliwości. Zabieg powiększania ust nie taki straszny jak go piszą!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ