Wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn

Problem inkontynencji (nietrzymania moczu) może dotknąć osób w każdym wieku, nawet tych, które prowadzą aktywny tryb życia. Wygodnym i skutecznym sposobem na minimalizację problemu oraz zapewnienie wygody i higieny jest stosowanie odpowiednio dopasowanych wkładek anatomicznych. Dowiedz się, dlaczego warto po nie sięgnąć.

Inkontynencja

Problem nietrzymania moczu może pojawić się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, a jego powody mogą być niezwykle zróżnicowane. Często ma on charakter lekki i polega na tak zwanym kropelkowym czy wysiłkowym nietrzymaniu moczu. Objawia się on podczas wzmożonego wysiłku, kichania czy śmiechu. Częściej może pojawić się u kobiet, nawet będących w młodym wieku, ale mających osłabione mięśnie dna miednicy z powodu ciąży i porodu.

Nietrzymanie moczu o niewielkim lub średnim stopniu nasilenia może być powodem sięgania po podpaski czy klasyczne wkładki higieniczne. Niestety, wiele z nich odznacza się zbyt słabą chłonnością. U mężczyzn z kolei nie sprawdzą się one ze względu na niedopasowaną budowę. Z tych powodów lepszym wyborem są specjalnie dostosowane wkładki anatomiczne.

Specjalna budowa zapewnia skuteczną ochronę

Wkładki urologiczne są zbudowane tak, aby zapewnić osobom chorym jak największą swobodę i komfort podczas ich wykorzystania w trakcie codziennych zajęć. Wyposażono je w specjalny, silnie chłonny absorbent, który wiąże krople moczu i zapewnia uczucie świeżości, suchości i czystości. Dzięki właściwościom neutralizującym, zapobiega także powstawaniu przykrego zapachu.

W celu zapewniania jak największego komfortu i dyskrecji mają niewielką grubość. Można je przykleić do bielizny dzięki samoprzylepnym paskom, co gwarantuje, iż nie będą się przesuwać w trakcie codziennej aktywności.

Wkładki urologiczne dostępne są w różnych wielkościach i z różnym stopniem chłonności. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno w dzień, jak i w nocy o osób z różnym nasileniem dolegliwości.

Wkładki dla kobiet i dla mężczyzn

Skuteczność wkładek urologicznych związana jest także z ich specjalną, anatomiczną budową. Producenci doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak różne potrzeby mają kobiety i mężczyźni ze względu na odmienną budowę anatomiczną. Dlatego przygotowali dwie linie produktów: dedykowaną kobietom i mężczyznom.

Wkładki anatomiczne dopasowane są do budowy pań i panów, a także mają zdolność dobrego dopasowania się do kształtów anatomicznych. Dzięki temu nie przesuwają się i zapewniają maksymalną ochronę o każdej porze dnia: zarówno podczas snu, jak również w pracy, podczas codziennych obowiązków czy wypoczynku. Dzięki nim osoby z problemem nietrzymania moczu mogą swobodnie uczestniczyć we wszystkich aktywnościach, które lubią.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ