Używane welony na sprzedaż

Welon kojarzy się przede wszystkim z ubiorem ślubnym. Część garderoby panny młodej, najczęściej w kolorze białym, czasem w kolorze kremowym, błękitnym, zawsze starannie dobrany do kolory, typu sukni. Welon to nie tylko część garderoby ślubnej, możemy spotkać się z welonami żałobnymi, w kolorze czarnym lub welonami w strojach męskich np. duchownych.

Najbardziej popularnym się welon ślubny. Tradycja, która rozwija się od wieków spowodowała, że dla jednych panien młodych jest to nieodłączny element sukni, a inne rezygnują z tego elementu, ze względu na tradycję, symbolikę.

Welon jest symbolem skromności, później zaczął nawiązywać do symbolu czystości, podobnie jak kolor bieli sukni ślubnej.

Coraz więcej Panien Młodych decyduje się na zakup używanej sukni ślubnej. Zakup używanego, często wykorzystanego tylko w jeden bądź dwa dni, jest bardzo wygodną formą inwestycji. Używane suknie ślubne zazwyczaj nie odbiegają od tych uszytych na zamówienie, czy kupionych w wykwintnych salonach. Dodatkowo możemy także trafić na wymarzoną suknie w dużo niższej cenie z renomowanego salonu sukien ślubnych. Zakup tańszej, używanej sukni ślubnej jest też możliwością przeróbki jej na taką, jaka będzie pasowała akurat do nas. Więc wydaje się, że używane suknie ślubne mogą być strzałem w dziesiątkę.

Ale co z używanymi welonami na sprzedaż?

Używane welony na sprzedaż to zazwyczaj dodatek, który Panny Młode dołączają podczas sprzedaży swojej sukni ślubnej. Niektóre z kobiet chcą zatrzymać welon na pamiątkę tego ważnego dla nich dnia, czasem może wiązać się to z przesądami o nieszczęściu w małżeństwie związanym z pozbyciem własnego welonu.

Używane welony ślubne, podobnie jak suknie są coraz bardziej popularne. Ceny wahają się od 30 złotych za welon, nawet do kilku tysięcy złotych. Podobnie jest z sukniami ślubnymi, których ceny zaczynają się już nawet od 150 złotych.

Oferta używanych welonów ślubnych na sprzedaż jest coraz bogatsza

Gdy mamy czas oraz cierpliwość jesteśmy w stanie wyszukać prawie każdy rodzaj welonu. Rodzaje welonów dzielimy przede wszystkim ze względu na długość. Pierwszy rodzaj welonu, idealnie podkreślający subtelność urody kobiecej to welon do ramion, najczęściej gładki. Kolejna propozycja, najbardziej uniwersalna i najczęściej wybierana przez Panny Młode to welon do linii biustu, mierzący około 55 – 65 cm. Dla kobiet o wyraźnie zaznaczonej talii polecany oraz do prostych sukni w kształcie litery A, jest welon do talii. Piękną ale ryzykowną propozycją może okazać się welon do końca dłoni FINGERTRIP, gdyż optycznie skraca sylwetkę. Ostatnia propozycja, która jest nadal komfortową opcją dla Panny Młodej to welon do walca, czyli nie dłuższy niż do podłogi. Welon kościelny to często łatwy sposób na uzyskanie pięknego efektu podczas ceremonii, standardowa długość to 270 cm. Natomiast welon katedralny to opcja niebywale zjawiskowa. Mierzy ponad 300 cm. Jak wiadomo, im dłuższy welon, tym cięższy, więc należy wziąć pod uwagę komfort podczas zakupu tego niebywałego welonu. Należy uważać, aby nie przyćmił uroku sukni ślubnej. Ze względu na długość można szukać także welonu hiszpańskiego. Jest to welon w kształcie koła o średnicy 100 cm.

Dodatkowo można wybrać objętość, wykończenie, rodzaj tiulu czy upięcie welonu ślubnego. Dla bardzo wymagających Panien Ślubnych zakup wymarzonego welonu może być ciężki, ale w związku z tym, że na rynku znajdziemy coraz więcej używanych modeli, każda z kobiet jest w stanie dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Ceny używanych welonów ślubnych są zależne od materiału, wykończenia, rodzaju, długości. Czym bardziej bogaty wzór tym cena będzie wyższa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ