Urządzenie do makijażu trwałego

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu. Panie malują się, aby poczuć się atrakcyjnymi i zadbanymi. Jednak codzienne wykonywanie makijażu może być dość skomplikowane, zwłaszcza we współczesnym świecie, gdy zwykle się śpieszymy i nie mamy zbyt dużo czasu na zrobienie solidnego make-upu np. rano przed wyjściem do pracy. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie wizyta w gabinecie kosmetycznym i wykonanie makijażu trwałego.

Polska marka Medika

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń do makijażu permanentnego. Warto wybrać nowoczesne, wyprodukowane w Polsce urządzenie do makijażu trwałego marki Medika, które stanowi znakomite wyposażenie gabinetów kosmetycznych oraz salonów piękności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu maszyny marki Medika są gwarancją profesjonalizmu i wysokiej jakości sprzętu kosmetycznego wykorzystującego najnowocześniejszą technologię.

Urządzenia jedno i dwugłowicowe

Urządzenie do makijażu trwałego i mezoterapii mikroigłowej Permanent Make-Up Medika dostępne jest w wersji z jedną oraz z dwiema głowicami. Pierwsza wersja maszyny wyposażona jest w jedną rączkę zabiegową – CARTRIDGE HANDLE – głowica standardowa na kartridże. Urządzenie z dwiema głowicami posiada dwie rączki zabiegowe: TYP-S HANDLE głowica opcjonalna na igły do akupunktury i CARTRIDGE HANDLE głowica standardowa na kartridże. Do wersji jednogłowicowej urządzenia istnieje możliwość podłączenia rączki TYP-S HANDLE – głowicy opcjonalnej na igły do akupunktury.

Mikroprocesor Precise Injection Counting

Urządzenie Permanent Make-Up Medika sterowane jest specjalnym mikroprocesorem PIC (Precise Injection Counting). Mikroprocesor zamontowany w urządzeniu czuwa nad tym, aby igła pracowała podczas zabiegu z taką samą częstotliwością, co zapewnia precyzyjną pigmentację i równomierne wprowadzenie barwnika do skóry, a także dużą mocą, dzięki czemu zabiegi są mało inwazyjne i znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia urazów skórnych czy krwawień. Regulowanie elektroniczne częstotliwości nakłuć wynosi od 60 do 150 na sekundę, powtarzalność nakłuć co 0,01 mm, głębokość nakłuć wynosi 2,0 mm.

Zabiegi precyzyjne i w pełni bezpieczne

Głowice zabiegowe są lekkie i ergonomiczne. Podczas pracy nie powodują drgań ani wibracji, dzięki czemu wykonywanie zabiegu jest komfortowe i bezpieczne. Dodatkową zaletą jest fakt, iż urządzenie pracuje niezwykle cicho i nie zakłóca spokoju klientkom. Posiada atest higieniczny PZH, jest odporne na substancje chemiczne stosowane w medycynie estetycznej oraz nie absorbuje wilgoci. Sprzęt może być bez przeszkód używany nawet przez wiele godzin, nie przegrzewa się i jest w pełni bezpieczny.

Trzy tryby pracy

Urządzenie może pracować w trzech trybach. Pierwszym z nich jest tryb automatyczny, który przeznaczony jest do wykonywania trwałego makijażu łuków brwiowych, górnej oraz dolnej powieki, a także czerwieni wargowej. W tym trybie parametry pracy urządzenia ustawiane są automatycznie w zależności od wybranego miejsca wykonania zabiegu, dlatego jest on idealny dla osób początkujących, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w wykonywaniu makijażu trwałego.

Tryb manualny przeznaczony jest do samodzielnego ustawienia parametrów urządzenia. Praca w tym trybie wymaga doświadczenia w pracy z urządzeniem. Kolejny tryb to mezoterapia mikroigłowa przeznaczona do mechanicznego nakłuwania skóry igiełkami w celu pobudzenia produkcji kolagenu. Zabieg powoduje zwiększenie napięcia i elastyczności skóry oraz jej ujędrnienie. Dzięki temu skóra odzyskuje młody i piękny wygląd.

Dlaczego warto korzystać ze sprzętu marki Medika?

Polska marka Medika to gwarancja wykonywania profesjonalnego i bezpiecznego makijażu w Twoim gabinecie kosmetycznym oraz stuprocentowej satysfakcji klientek. Urządzenie Permanent Make-Up Medika wykorzystuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą precyzyjny, piękny i mało inwazyjny makijaż trwały, który zadowoli każdą kobietę.

Źródło: https://maxmedik.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ