Coraz częściej apteki oferujące swoje produkty online, łączą w sobie funkcjonalność apteki oraz serwisu z informacjami o zdrowiu, leczeniu niektórych przypadłości, publikuje również porady eksperckie i specjalistyczne. Taka jest również apteka internetowa Rodzina Zdrowia, która niektórym pacjentom znana jest głównie z porad zdrowotnych oraz jako wyszukiwarka lekarzy i aptek.

Rodzina Zdrowia – platforma zamówień


Jako apteka internetowa Rodzina Zdrowia oferuje tanie leki i suplementy, przeznaczone do leczenia różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości. W części informacyjnej serwisu znalazły się opisy najpopularniejszych schorzeń oraz rekomendowane sposoby ich wyleczenia. Jednak niektórzy pacjenci, którym udało się zidentyfikować problem zdrowotny, sami wybierają sprawdzone leki czy preparaty medyczne rekomendowane przez innych pacjentów i lekarzy. Najpopularniejsze są oczywiście leki, które produkowane są od wielu lat. Platforma zamówień serwisu Rodzina Zdrowiaumożliwia ich zamówienie, jednocześnie oferując je po bardzo korzystnych cenach. Podobnie jak w części informacyjnej, także część dotycząca apteki podzielona jest na sekcje związane z różnymi dolegliwościami, aby ułatwić w ten sposób wyszukanie odpowiednich leków oraz umożliwić ich porównanie, zarówno pod względem ceny, jak i stosowania.

Czego Polacy szukają w aptekach online


Pod względem dostępności leków i suplementów platforma zamówień serwisu Rodzina Zdrowia nie różni się od innych aptek internetowych. Można tu znaleźć preparaty witaminowe, leki przeciwbólowe czy preparaty stosowane w przypadku przeziębień i grypy. Rodzina Zdrowia – platforma zamówień oferuje wybór produktów i leków, zarówno wspierających odchudzanie, jak i takich, które uzupełnią dietę o niezbędne witaminy i minerały. Dużym atutem tej apteki jest połączenie części aptecznej z częścią informacyjną. Pacjent może najpierw przeczytać porady ekspertów czy artykuły związane z dolegliwościami podobnymi do jego, aby na tej podstawie wyszukać odpowiednie leki, dzięki którym wyleczy swoją przypadłość.

Rodzina Zdrowia zaprasza po suplementy


Dieta przeciętnego Polaka może być uboga w niektóre witaminy czy mikroelementy. Tak się dzieje zimą, gdy dni są krótkie, a większość Polaków cierpi na niedobór witaminy D3. Jej popularność to również efekt zwiększonej ilości zachorowań na chorobę Hashimoto, w której leczeniu witamina D3 jest jednym z ważnych elementów. Bardzo duża część klientów aptek internetowych wybiera także różne zestawy witamin i minerałów, dzięki którym można uzupełnić dietę w więcej niż jeden składnik. Niedobór witamin, ale również brak krzemu, mogą odpowiadać za słabą kondycję skóry i włosów, dlatego przyjmowanie preparatów z dużą zawartością krzemu może zatrzymać wypadanie włosów, wzmacniając cebulki oraz poprawiając ukrwienie skóry głowy. Niektóre tabletki, jakie oferuje apteka internetowa, to preparaty wspomagające działanie kremów i balsamów do ciała. Tabletki nawilżające skórę od wewnątrz w połączeniu z nawilżającym kremem do twarzy mogą znacząco poprawić napięcie skóry i zapewnić jej optymalne nawilżenie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ