Pozwól sobie na piękno z Kliniką Urody prof. Andrzeja Kaszuby

0
1455

Wraz z upływem naszego życia mogą pojawić się defekty. Martwiące zmarszczki, zbędne owłosienie czy przebarwienia. Jednak można temu przeciwdziałać, a nawet zapobiec. Zostały opracowane zaawansowane zabiegi i usługi, które mogą w skuteczny sposób pomóc w zachowaniu urody i zdrowej cery. Aby zabiegi były skuteczne, muszą zostać wykonane poprawnie. Najlepiej przez specjalistów. To możesz uzyskać, korzystając z usług Kliniki Urody DERMED prof. Andrzeja Kaszuby.

Dermatolog Andrzej Kaszuba

Klinika Urody prof. Andrzeja Kaszuby istnieje od 2015 roku. Jednak jest częścią dużo starszej instytucji – Centrum Medycznego DERMED – która na mapie Łodzi znajduje się już od 25 lat. Przez ten czas wyrobiła sobie stabilną renomę, o której ma świadomość każdy Łodzianin.

Prof. zw., dr hab. Andrzej Kaszuba jest założycielem i współwłaścicielem Centrum Medycznego DERMED. Także dzięki jego inicjatywie 20 lat temu powstało Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej. Jest profesjonalistą i najwyższej klasy specjalistą, który ma nie tylko wiedzę, ale ogromną pasję do leczenia i dzielenia się swoimi kompetencjami.

Jest swoistą wizytówką Kliniki Urody DERMED, w której pracują specjaliści dzielący z nim tę pasję.

Oferta Kliniki Urody prof. Andrzeja Kaszuby

Specjaliści kliniki zajmują się czterema segmentami oferty:

Usługi oferowane przez Klinikę Urody prof. Andrzeja Kaszuby to gwarancja:

  • profesjonalizmu,
  • rzetelności,
  • indywidualnego podejścia do pacjenta.

Pracujący w klinice zespół to osoby wyspecjalizowane i doświadczone w swoich dziedzinach. Dokładają wszelkich starań, aby ich praca skutkowała zadowoleniem klientów i jak największą skutecznością zabiegów. To dokładnie wyselekcjonowany skład profesjonalistów, którzy poświęcili znaczną część życia w celu zgłębiania tajników dermatologii oraz kosmetologii. Dlatego można im zaufać i powierzyć im swoją skórę.

Zapraszamy do Kliniki Urody prof. Andrzeja Kaszuby

Pacjenci korzystający z naszych usług mogą liczyć nie tylko na profesjonalnie wykonane zabiegi. Gwarantujemy także nadzwyczajny komfort korzystania z naszych usług. Wnętrze Kliniki Urody zostało tak zaaranżowane, aby zapewniało jak największą wygodę i tworzyło niezapomniany klimat. Zostaną Państwo obsłużeni w jak najlepszym standardzie i doświadczą braku kolejek. Zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki i doświadczenia na własnej skórze oferowanych zabiegów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ