porządny facet

Poszukiwania mitycznego „porządnego faceta” to w dzisiejszych czasach jak poszukiwanie igły w stogu siana. Teoretycznie sprawa powinna być coraz łatwiejsza, bo zdani jesteśmy nie tylko na przypadkowe poznawanie ludzi w codziennych sytuacjach, ale też możemy poszukać miłości w internecie. Również podróżowanie jest dziś na tyle ułatwione, że nasz wymarzony porządny facet może czekać na nas na drugim końcu świata i takie spotkanie staje się coraz bardziej prawdopodobne, a relacja łatwiejsza do utrzymania. Paradoksalnie jednak, liczba singli się zwiększa, i to nie koniecznie takich z wyboru. O co w tym właściwie chodzi?

Nie rób listy życzeń.

Oczywiście należy najpierw zastanowić się co dla mnie tak naprawdę oznacza termin „porządny facet”? Każda kobieta odpowie sobie nieco inaczej na to pytanie, ale pewnie cechy się powtarzają. Każda z pań bowiem marzy o mężczyźnie, który będzie odpowiedzialny, inteligentny oraz będzie w stanie utrzymać przyszłą rodzinę, a do tego oczywiście będzie przystojny, wesoły i troskliwy. Wygląda jak szukanie ideału? Tak, ale zazwyczaj rzeczywistość szybko weryfikuje nasze oczekiwania i znajdujemy kogoś, kto ma też szereg swoich wad – i to jest w związkach piękne. No dobrze, ale nawet jeśli wiemy kogo szukamy, to nadal pozostaje pytanie: jak go znaleźć?

Zmień otoczenie, wyjdź do ludzi.

Jeśli szukamy porządnego faceta i idealnego partnera życiowego, to przede wszystkim dobrze mieć z taką osobą wspólny mianownik. Pielęgnowanie tych samych pasji i upodobań bardzo zbliża i daje nam szerokie pole do popisu w kwestii spędzania wspólnego czasu. Dlatego warto sobie odpowiedzieć na pytanie, czy są rzeczy, które zawsze chciałam zrobić, ale nie miałam czasu? Zapisanie się na lekcje gry na gitarze, kurs językowy czy siłownię to często pierwszy krok do znalezienia faceta swoich marzeń. Posiadanie tej samej pasji stanowi świetny pretekst do rozmowy, a wspólny trening czy gotowanie to doskonały sposób, aby lepiej się poznać i spędzić razem nieco czasu. A my przy okazji zdobywamy nowe umiejętności i rozwijamy się.

porządnego faceta znaleźć jest trudno czy nie

A może aplikacja randkowa?

W dzisiejszych czasach szczególnie popularnym sposobem poznawania ludzi są różnego rodzaju portale i aplikacje randkowe – jest to świetne rozwiązanie dla zabieganych lub samotnych kobiet, które nie wychodzą za dużo lub po prostu są nieśmiałe i nawiązywanie znajomości w realu stanowi dla nich za duże wyzwanie. Mimo przekonania, że internet to prawdziwe żniwa dla internetowych podrywaczy, to w sieci poznać możemy naprawdę mądrego i porządnego faceta, który też nie może sobie poradzić w inny sposób. Pamiętajmy jednak, aby w takich kontaktach zachować ostrożność i nie ufać za mocno od początku.

Daj sobie czas, rozwijaj siebie.

Sposobów na poznanie porządnego faceta marzeń jest naprawdę wiele. Pamiętajmy też o tym, że życie potrafi zaskakiwać i czasem szukanie miłości nie przynosi skutków, ale strzała amora może nas trafić w najmniej oczekiwanych, codziennych sytuacjach. Dlatego nie lamentujmy nad życiem singla, nie dokonujmy przypadkowych wyborów i nie szukajmy na siłę. Rozwijajmy swoje pasje, róbmy coś dla siebie i żyjmy uważnie, a prędzej czy później trafimy na odpowiedniego mężczyznę,

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ