Uncaria ČR

Ziołowe preparaty i suplementy znajdują coraz szersze grono odbiorców. Stopniowo rośnie też wiedza na temat tych specyfików – i dużą rolę zaczyna odgrywać zarówno wiedza o pochodzeniu, jak i właściwościach ziół.

Uncaria ČR to producent oraz dystrybutor mieszanek oraz preparatów tworzonych w oparciu o tradycyjne receptury na bazie peruwiańskich ziół, roślin oraz płodów rolnych. Mimo, iż produkcja odbywa się na terenie Republiki Czeskiej, to już dystrybucja trafia do wszystkich krajów UE. Uncaria ČR posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość wyrobów.

Bez konserwantów, bez tajemnic

Wiedza o prozdrowotnych właściwościach peruwiańskich roślin sięga wielu wieków wstecz. Zróżnicowany klimat Peru sprawia, że flora tam rosnąca charakteryzuje się wyjątkową obfitością. Uncaria ČR ma w asortymencie produkty na bazie liści, ziaren, owoców, korzeni, w formie ekstraktów, a także – w jakże wygodnej postaci tabletek i kapsułek. Dzięki temu łatwo włączyć elementy fitoterapii do codziennej diety.

Dużym atutem mieszanek i suszonych ziół dostępnych w sklepie Uncaria ČR jest to, że mogą być one podawane niezależnie od wieku, płci i stanu zdrowia i w większości przypadków nie ma przeciwwskazań. Zdecydowanymi bestsellerami na liście produktów pozostają ekstrakty z Maca Maka – rośliny o bardzo różnorodnym zastosowaniu, z Sangre de drago, z peruwiańskiego karczocha Alcachofa czy owoce Camu Camu o wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy C. Dużą popularnością cieszą się też produkty wspierające układ trawienny – mieszanka Nopal mix Colon Cleaner czy ekstrakt z Maiz Morado.

W sklepie internetowym www.peruwianskieziola.pl obok ziół i mieszanek można zaopatrzyć się także w zdrowe przekąski, takie jak czekolada bez konserwantów, bez cukru i bez alegrenów. Bardzo dobrym wyborem będzie również olej Sacha Inchi, który zawiera największą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych wśród roślinnych produktów na rynku. Ciekawą propozycją jest też możliwość zakupu całego zestawu poświęconego konkretnemu problemowi – to także pomysł na prezent dla najbliższych.

Zdrowo i różnorodnie

Przejrzysta strona internetowego sklepu sprawia, że bardzo łatwo znaleźć poszukiwane produkty. Nawet jeżeli dysponujemy jedynie wiedzą dotyczącą dolegliwości – kategorie skonstruowano w taki sposób, by ułatwić proces zakupu. Dodatkowo honorowane są transakcje kartką oraz płatności internetowe, a dla stałych klientów przewidziano atrakcyjne rabaty. Warto rozpocząć (lub kontynuować) przygodę z fitoterapią właśnie od peruwiańskich ziół i odwiedzić sklep Uncaria ČR.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ