Najmodniejsze sposoby na zdobienia paznokci hybrydowych

Obecnie metod zdobieni paznokci jest wiele. Wzrasta również liczba ludzi, którzy samodzielnie malują swoje paznokcie. Dzięki rozwojowi techniki oraz dostępności do kosmetyków, łatwo jest samodzielnie dbać o piękny wygląd swoich paznokci. Ostatnio, ogromną popularnością cieszy się manicure hybrydowy. Jest on nie tylko efektowny, ale również trwały i bezpieczny dla płytki paznokcia. Efekt utrzymywać się może nawet do kilku tygodni. Osoby zainteresowane malowaniem paznokci, muszą wyszukiwać profesjonalnych metod ich ozdabiania. Ozdoby do paznokci hybrydowych to głównie folia transferowa, cyrkonie, brokat, pyłki, czy kolorowe nitki. Co jednak zrobić, by efekt był jak najlepszy i utrzymywał się długo. Oto sprawdzone sposoby.

Proste w użyciu naklejki na paznokcie

Płytki paznokcia są niewielki, dlatego samodzielne wykonanie na nich czegoś estetycznego może być nieraz trudne. Świetną alternatywą okazują się być gotowe naklejki. Każdy sezon może przynieść inne wzory oraz kolory naklejek. Nadchodząca wiosna może obfitować w jasne, pastelowe lakiery do paznokci. Dlatego też naklejki z motywem roślin, owoców będą z pewnością na topie. Ozdoby do paznokci hybrydowych w formie naklejek są szybkim sposobem na jakościowy oraz modny manicure. Dobre utwardzenie topem oraz oczyszczenie spowoduje, że naklejki będą długo utrzymywać się na płytce paznokcia. Natomiast odcienie złota oraz miedzi będą idealne na jesień oraz zimę. Nie można zapominać o lakierach i ozdobach w kolorze greige. Jest to połączenie beżu z szarością, różem lub fioletem. Ten modny kolor jest idealny o każdej porze roku. Warto zwrócić na niego uwagę.

Ciekawe wzorki gazetowe

Wśród ozdób do paznokci hybrydowych znalazły się ciekawe napisy, które przypominają wycinek z gazety. Do jego wykonania niezbędne są skrawki papieru z wydrukiem oraz spirytus salicylowy. Jego niewielka ilość powinna zostać wlana do pojemniczka, tam należy zanurzyć paznokcie, na które następnie należy nałożyć skrawki przygotowanej wcześniej gazetki. Kawałki te powinny zostać dokładnie przyciśnięte do zwilżonych paznokci tak, by odcisnęły się na lakierze. Pozostałości gazety powinny zostać usunięte, a na końcu paznokcie powinny zostać pokryte lakierem utwardzającym.

Kolorowe pyłki

Ozdoby do paznokci hybrydowych, które dają efekt tęcz, czy syrenki są ostatnio niezwykle popularne. Są to nowoczesne stylizacje, które mienią się wielobarwnymi kolorami w świetle. Ten wspaniały efekt jest bardzo elegancki oraz zachwycający. W ciągu krótkiej chwili nasze paznokcie zmieniają swój wygląd i uzyskują zupełnie nowe zdobienie. Najbardziej znane są pyłki srebrne oraz złote. Te mienią się w kolorach żółtych, różowych, fioletowych, czy też niebieskich. Z każdego wcześniej nałożonego na płytkę lakieru, wydobywają ciekawą barwę. Pyłki neonowe tworzą na paznokciach świeże i bardzo soczyste odcienie, dlatego idealnie sprawdzają się one latem. Takimi ozdobami do paznokci hybrydowych z całą pewnością przyciągniemy uwagę innych. Sam proces korzystania z pyłku jest prosty. W pierwszej fazie należy nałożyć wybrany lakier hybrydowy, po wyschnięciu należy nałożyć pyłek na płytkę paznokcia i delikatnie wmasować go na całe powierzchni.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ