Jak sobie poradzić z zaburzeniami erekcji

Problemy z erekcją, dotyczą coraz większej ilości mężczyzn, nie tylko w średnim wieku – zdarza się to również wcześniej. Nie bójmy się mówić o problemie. Pamiętajmy jednak, by leki na zaburzenia erekcji były przepisane przez lekarza lub konsultowane z nim.

Oczywiście każdy słyszał o magicznych niebieskich tabletkach, które sprawią, że poczujemy się jak rozchwiany erotycznie nastolatek. Poszukajmy źródła problemu, oprócz lekarza pomocny może okazać się psycholog lub seksuolog. Może zdarzyć się tak, że jakaś traumatyczna sytuacja doprowadzi nas do blokady, która będzie siedziała w naszej głowie. Jeśli chodzi o nasze zdrowie, skoro nie ma przeciwwskazań, będziemy się zastanawiać, czy lepsza będzie viagra apteka czy kamagra gold?

Kamagra 100mg jest zdecydowanie tańszą opcją. Działanie odczuwalne leku w obydwu przypadkach następuje po około 30 minut, a czas działania może trwać nawet do 5 godzin. Skład leków, które możemy dostać bez recepty jest bardzo podobny, najprawdopodobniej sami będziemy musieli wypróbować, co będzie działało na nas lepiej. Obserwujmy nasz organizm oraz to, czy nie zachodzą jakieś efekty uboczne. W takim przypadku, należy jak najszybciej przestać stosować lek. Leczenie zaburzeń erekcji, już nie jest takim tabu jak kiedyś. Są możliwości, które mogą nam pomóc czuć się spełnionym.

Dla związku seks, jest bardzo ważnym aspektem, a także satysfakcja partnerki jest kluczowa w utrzymaniu harmonii w związku. Kobiety są bardzo wyrozumiałe, nie warto bać się problemu, a po prostu zacząć rozmawiać. Leków nie powinno się łączyć z alkoholem, również osoby z podwyższonym ciśnieniem powinny bardzo uważać. Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze. Patrząc na fora internetowe, dostrzeżemy że nie tylko my mierzymy się z tym problemem – to bardzo podbudowujące i co najważniejsze – to nie koniec świata. Jednym z najgorszych wrogów erekcji jest stres, zastanówmy się czy stresująca praca nie wpływa na złe samopoczucie i spadek libido. Również inne sprawy, które siedzą nam w głowie, mogą nas blokować, dlatego zacznijmy od uporządkowania spraw już dzisiaj.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ