catering dietetyczny

W ostatnich latach rośnie świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego trybu życia. Coraz więcej osób stara się przestrzegać zdrowej diety pozwalającej uchronić się przed złym samopoczuciem. Jednak regularne przygotowywanie posiłków skomponowanych z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania wymaga wiele czasu. Dobrym rozwiązaniem, cieszącym się coraz większą popularnością jest catering dietetyczny. Tego typu usługę oferuje firma Suvibox.

Dobra dieta dla każdego

Firm oferujących catering pudełkowy powstaje coraz więcej. Dzięki ich rozwojowi, praktycznie każdy może teraz wybrać rodzaj diety dopasowany do swoich potrzeb. Usługi kierowane są przede wszystkim do osób aktywnych, którym w natłoku codziennych zajęć ciężko jest znaleźć czas na gotowanie. Również osoby mające trudności z samodzielnym komponowaniem posiłków z uwzględnieniem zapotrzebowania na poszczególne składniki odżywcze, mogą w ten sposób rozwiązać swoje problemy. Opcje do wyboru różnią się nie tylko kalorycznością. W ofercie firm cateringowych odnaleźć można jadłospisy przygotowane dla wegetarian, wegan, sportowców, alergików (posiłki bez glutenu i laktozy), czy dla kobiet w ciąży. Poza tym, pojawiają się również menu stworzone w oparciu o różne zalecenia dietetyczne, takie jak diety dla osób z cukrzycą lub chorobami tarczycy, czy diety detoksykujące lub ketogeniczne.

Koszt diety pudełkowej

Ze względu na liczne korzyści, catering dietetyczny stał się bardzo popularny. Szczególnie w dużych miastach, gdzie zainteresowani mogą wybierać z bogatej oferty firm świadczących takie usługi. Ile kosztuje pudełkowe żywienie? Cena to ok. 50 zł za dzień, w ciągu którego klient otrzymuje 5 pełnowartościowych posiłków. Dla każdego rodzaju diety możliwe jest wybranie różnorodnych wariantów nieznacznie różniących się cenowo. Ponadto, osoby wykupujące od razu usługi na dłuższy czas, mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. W związku z tym, miesięczny koszt diety pudełkowej może wynieść ok. 1300 zł. Większość firm umożliwia również wypróbowanie swojej oferty w promocyjnej cenie. Zestaw posiłków w dniu testowym może kosztować ok. 30 zł.

Dlaczego warto?

Catering dietetyczny to nie bez powodu tak prężnie rozwijająca się branża. Każdy zainteresowany może cieszyć się na co dzień posiłkami komponowanymi przez osoby posiadające wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Umożliwia to oszczędzenie sobie trudów związanych z wprowadzaniem w życie nowego sposobu odżywiania lub przestrzeganiem zaleceń lekarza. Jedzenie przygotowywane przez firmy cateringowe nie tylko umożliwia zdrowe odżywianie z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania, ale również jest komponowane tak, aby było smaczne. Nie mniej ważną zaletą jest oszczędność czasu i pieniędzy wydawanych w czasie zakupów na niepotrzebne przekąski.

[Głosów:3    Średnia:4.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ