Fibre Select

Błonnik to jeden z najczęściej stosowanych suplementów na świecie. Ma wiele odmian, a każda z nich w różny sposób wpływa na sprawność organizmu i nasze zdrowie.
Błonnik Fibre Select to produkt wyróżniający się na tle innych produktów na rynku. Przeczytaj, co zyskasz stosując ten wysokiej jakości produkt!

Dlaczego błonnik witalny?

Błonnik to substancja wspomagająca trawienie. Usprawnia usuwanie niestrawionych resztek pokarmu oraz toksyn z organizmu, które wchłaniamy ze środowiska zewnętrznego. W rezultacie organizm musi wydalić metale ciężkie lub inne toksyczne substancje.
Organizm nie radzi sobie z dużymi dawkami toksyn. Ich nadmiar w organizmie objawia się m. innymi:

  • chroniczne zmęczenie i brak energii
  • problemy z trawieniem
  • wzdęcia
  • zaparcia
  • matowa, szara skóra

Wynika to z zaburzenia procesów chemicznych I wydalniczych w ograniźmie. Błonnik witalny dzięki odpowiednio dobranej dawce substancji czynnych będzie stymulował i wspomagał organizm, aby odpowiednio te procesy uregulować. W rezultacie przywróci prawidłowe funkcjonowanie ciała: trawienie i wydalanie.

Co znajduje się w Fibre Select?

To 6 odpowiednio skomponowanych składników:

mikronizowany błonnik lniany – gwarantuje on przyśpieszone przesuwanie pokarmu w jelitach, co zapobiega gromadzeniu się resztek pokarmu w jelitach
mikronizowany błonnik jabłkowy – ze skórek jabłek, zwiększae odczucie sytości nawet przy odchudzaniu

guma guar – jest składnikiem wpływającym na wypełnienie żołądka,
Inulina z korzenia cykorii – stanowi substancję wspomagającą odbudowę flory bakteryjnej jelit.

oligofruktoza z korzenia cykorii –skutecznie odbudowuje florę bakteryjną jelit,
łupina nasienna babki jajowatej – stabilizują poziom cukru we krwi, dzięki czemu przestajemy odczuwać nagłe napady głodu oraz gwałtowne spadki energii

Producent deklaruje, że dzięki suplementowi nie tylko wspomożemy kurację odchudzającą, ale także ustabilizujemy poziom złego cholesterolu i cukru we krwi, poprawimy samopoczucie i wygląd skóry, zyskamy energię i odtrujemy ogranizm.

Czy działanie Fibre Select jest potwierdzone?

Panie, które zdecydowały się wypróbować działanie Fibre Select nie tylko potwierdziły redukcję wagi, ale też poprawę samopoczucie i zwiększenie energii.

Fibre Select

W zależności od indywidualnego stanu zdrowia i uwarunkowań organizmu, utrata tkanki tłuszczowej wahała się s od 2 do 5 kg w skali miesiąca. Kolejną często wymienianą zaletą stosowania Fibre Select jest usunięcie kłopotliwych zaparć i wzdęć oraz znaczna poprawa stanu skóry. Niektóre z użytkowniczek borykających się z napadami głodu wskazują na ich znaczne zmniejszenie. Nie znaleźliśmy skutków ubocznych stosowania suplementu.

Jak długo należy przyjmować błonnik witalny?

Błonnik stosujemy zgodnie z wytycznymi producenta. Nie należy przekraczać dziennej dawki zaleconej do spożycia. Może to zaburzyć wchłanianie witamin i innych substancji odżywczych. Przy suplementacji błonnikiem należy wypijać więcej wody.

Gdzie kupić i ile kosztuje Fibre Select?

Fibre Select najlepiej kupić bezpośrednio na stronie producenta. Często możemy tam trafić na promocje i rabaty. Mamy też 100% pewność, że zamówiony preparat jest oryginalny.

Obecnie kupując 3 opakowania produktu, 3 kolejne dostanjemy gratis. Daje to 6 łącznie aż miesięcy kuracji, której miesięczny koszt wynosi niecałe 80 zł. Fibre Select więc jest produktem o korzystnym stosunku ceny do jakości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ