Pakiety w nowoczesnych centrach medycznych często oferowane są pracownikom korporacji, dla których firma pokrywa większość kosztów.

Jakie są zalety korzystania z prywatnego centrum medycznego?

Bezstresowe umawianie i szybkie terminy wizyt

Wizyty możesz umówić online lub telefonicznie, odbywa się to sprawnie i szybko, a przede wszystkim w miłej atmosferze. Przed wizytą otrzymasz smsowe przypomnienie i wizycie i w łatwy sposób możesz ją odwołać, wysyłając smsa o treści „NIE.” Wizyty odbywają się punktualnie, a więc wielogodzinne czekanie na termin, wreszcie na swoją kolej w nerwowej atmosferze, odchodzą w zapomnienia. Na planowaną wizytę możesz umówić się z dwutygodniowym wyprzedzeniem, jednak w przypadku niespodziewanej infekcji zostanie ci przydzielony pilny termin jeszcze tego samego dnia.

Szybka pomoc w nagłych przypadkach i wizyty do specjalistów

Prywatne pakiety medyczne oferują też doraźną pomoc w nagłych przypadkach, w swoich szpitalach. Cała atmosfera wnętrza i jej wystrój obniżają stres pacjenta wywołany chorobą. Pakiety medyczne obejmują wizyty u specjalistów, takich jak kardiolog, dermatolog, pediatra czy ortopeda. Gdy rodzi się dziecko, często rodzice otrzymują skierowanie do neurologa, by rozwiać wątpliwości związane z zarastaniem ciemiączka lub drgawkami. Konieczna jest też rutynowa wizyta u ortopedy w celu wykluczenia dysplazji bioderek. Musi się odbyć niedługo po porodzie, a terminy w państwowej przychodni są zajęte. Z pomocą przyjdzie ortopeda z prywatnego centrum medycznego. Na dalszym etapie rozwoju ortopeda dziecięcy sprawdzi, czy dziecko prawidłowo stawia stopy, czy nie ma płaskostopia i czy się nie garbi.

Centra medyczne oferują dostęp do placówek w różnych lokalizacjach w dużych miastach. Z prywatnej opieki możesz korzystać na terenie całej Polski, co ma znaczenie, gdy wyjedziesz na urlop i zadzieje się coś niespodziewanego, a nie chcesz przechodzić przez procedurę państwowych przychodni. Prywatny pakiet uwzględnia także wizytę u psychologa, czy dermatologa, a więc zdrowi traktowane jest kompleksowo-zarówno fizyczne jak i psychiczne. W prywatnych centrach medycznych pracują najlepsi specjaliści. Masz też do dyspozycji wizyty domowe lekarza i karetkę pogotowia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ