Dlaczego warto korzystać z placówek współpracujących z grupą LuxMed

Większość przedsiębiorstw i firm na rynku Polskim korzysta, w ramach benefitu pracowniczego z prywatnej opieki medycznej realizowanej przez jeden z podmiotów świadczących tego typu opiekę. Najpopularniejszym z dostawców takich usług jest LuxMed, który oprócz swoich placówek stacjonarnych, oferuje szereg innych usług medycznych, w tym możliwości wizyty u specjalistów, którzy pracują w innych placówkach, jednak mają podpisaną umowę z LuxMedem.

Jakie usługi są dostępne za pośrednictwem LuxMed?

Grupa LuxMed już od lat specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług medycznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla Firm. W ramach pakietów medycznych dla firm pracownicy mają możliwość korzystania z profesjonalnej opieki w wielu placówkach na terenie całego kraju, paliety medyczne możesz zakupić w MedicCentre. Dodatkowo oprócz samych pracowników, istnieje również możliwość objęcia opiekom członków rodziny pracownika. LuxMed wyróżnia się na tle konkurencji ogromną przejrzystością w obszarze umawiania wizyt i badań za pośrednictwem telefonu, aplikacji mobilnej bądź strony internetowej. Co więcej, w przypadkach niewymagających bezpośredniej wizyty istnieje możliwość wykonania wizyty online lub telefonicznej, co znacznie ułatwia diagnozę oraz minimalizuje czas, który normalnie spędzilibyśmy na dojeździe i czekaniu w kolejce. Grupa LuxMed oferuje dostęp do wszystkich najważniejszych specjalistów oraz lekarzy medycyny pracy.

Na czym polega krozystanie z placówek współpracujących z grupą LuxMed

Niewątpliwą zaletą korzystania z usług grupy LuxMed jest możliwość zrealizowania wizyty lekarskiej w innej placówce, która posiada podpisaną umowę z LuxMed. Dzięki temu osoby mieszkające w mniejszych miejscowościach nie muszą udawać się do placówki LuxMed, która zlokalizowana jest w dużym mieście, tylko taką wizytę mogą umówić w swoim miejscu zamieszkania. Obecnie LuxMed współpracuje z ponad 1600 placówkami, co gwarantuje nam korzystanie z wszelkich benefitów związanych z LuxMed w każdym miejscu. LuxMed współpracuje z wieloma lekarzami, dlatego bez względu na to, czy chcemy udać się na wizytę do ortopedy, dentysty czy ginekologa, na pewno w swojej okolicy znajdziemy placówkę, która współpracuje z grupą LuxMed. Co więcej, w ramach pakietu LuxMed istnieje również możliwość skorzystania z oferty innych usług poza pakietowych takich jak Centrum Leczenia Bólu, Wybielanie zębów, badania orzecznicze, medycyna lotnicza, drenaż limfatyczny czy poradnia medycyny podróży.

Czy LuxMed proponuje usługę refinansowania kosztów leczenie zewnętrznego?

Czy pragnąć dokonać jakiegoś badania lub zabiegu, chcemy zrealizować to u naszego zaprzyjaźnionego lekarza? Czy stomatolog, który prowadzi nas przez całe życie, nie jest objęty współpracą z grupą LuxMed? Nic straconego. Dzięki możliwości swobody leczenia pacjent może wykonać dowolny zabieg lub badanie, a grupa LuxMed na podstawie faktury jest w stanie rozliczyć część tego wydatku. To bardzo wygodna opcja, która każdemu pacjentowi daje absolutną swobodę wyboru swojego ulubionego lekarza.

[Głosów:8    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ