Wampirzy lifting

Wśród skutecznych metod na poprawę jędrności skóry, redukcję blizn i rozstępów jest wampirzy lifting. Nazwa zabiegu brzmi dla Ciebie tajemniczo? Przygotowaliśmy krótki poradnik, z którego dowiesz się, na czym polega ta procedura i dlaczego nie należy się jej bać. Sprawdź, czym jest osocze bogatopłytkowe i gdzie warto wykonać wampirzy lifting w Bydgoszczy!

Co to jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze to preparat składający się z płytek krwi. Otrzymywany jest on z krwi pacjenta – pierwszym etapem zabiegu jest właśnie jej pobranie. Następnie odbywa się odwirowanie krwi i wyizolowanie z niej płytek krwi. Jak podaje się osocze bogatopłytkowe? Specjalista wynokuje zabieg podając preparat śródskórne na odpowiedni obszar zabiegowy. Bezpośrednio po w tej okolicy mogą pojawić się niewielkie grudki, które jednak szybko ulegają wchłonięciu. Ponadto w miejscach iniekcji mogą powstać niewielkie ślady po nakłuciach, które szybko znikają. Sam zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Czynniki wzrostu uwalniane są natychmiast po podaniu preparatu, a następnie ich synteza i wydzielanie trwa jeszcze kilka dni. Chcąc zobrazować dokładnie, na czym polega wampirzy lifting, można porównać go do naturalnych procesów gojenia, które następują w naszych tkankach np. gdy pojawią się rany lub oparzenia.

Osocze bogatopłytkowe – efekty

Dlaczego wampirzy lifting cieszy się popularnością? Przede wszystkim dlatego, że osocze bogatopłytkowe jest preparatem bezpiecznym i nie powoduje ryzyka wystąpienia alergii. Wszystko dzięki temu, że substancja jest naturalnym, autologicznym produktem z krwi pacjenta.

Osocze bogatopłytkowe stymuluje procesy naprawcze w tkankach dzięki zawartości czynników wzrostu i przyczynia się do:

  • syntezy włókien kolagenowych,
  • pobudzenia wzrostu naczyń krwionośnych,
  • podziałów komórkowych.

Osocze bogatopłytkowe wywołuje korzystne efekty, w postaci przywrócenia optymalnej gęstości i jędrności skóry. Przyczynia się także do poprawy kolorytu i odmłodzenia skóry. Ponadto wpływa na redukcję drobnych zmarszczek, blizn i rozstępów.

Warto dodać, że osocze bogatopłytkowe na włosy to jedna ze skutecznych metod radzenia sobie z nadmierną utratą włosów. Ten zabieg to jedna z metod wykorzystywanych w leczeniu łysienia – szczególnie androgenowego (typu męskiego). Osocze bogatopłytkowe przyczynia się do polepszenia jakości naskórka, pobudzenia wzrostu włosów z mieszków włosowych, a także zwiększenia liczby naczyń krwionośnych. Osocze bogatopłytkowe pobudza do aktywnej pracy mieszki włosowe.

Wampirzy lifting na włosy – gdzie wykonać?

Jeżeli opis zachęcił Cię do zapoznania się ze szczegółami, zachęcamy do zaznajomienia się z dokładną ofertą zamieszczoną na stronie Instytut Cosmedic – zabiegi kosmetyczne w Bydgoszczy. Nasz wykwalifikowany personel dostosuje odpowiednie leczenie do konkretnego problemu!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ