naturalny kolor soczewek

Pierwszym skojarzeniem, jakie przychodzi do głowy na myśl o soczewkach kolorowych jest sztuczność, gdzie widzimy od razu nienaturalne i mocno wyróżniają się kolory, przez co cały efekt nie robi już takiego wrażenia. Jednak technologia zmieniła się na przestrzeni kilku lat i obecnie producenci oferują nam skuteczniejsze i bardziej dopasowane rozwiązania. Teraz soczewki kolorowe mogą stać się niezauważalne na pierwszy rzut oka.

Kolorowe soczewki – zerówki czy z mocami?

Wybór jest mocno uzależniony od Twojej ewentualnej wady wzroku. Współcześnie szkła kontaktowe zabarwiane dostępne są zarówno w wersji korygującej, jak i bez mocy. W rezultacie może je nosić każdy, kto chciałby nieco odmienić swój kolor oczu lub ulepszyć obecny kolor naturalny. Soczewki te są absolutnie nieszkodliwe i działają na identycznej zasadzie jak zwykłe szkła korygujące.

Zatem osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z soczewkami, nie muszą się niczego obawiać. Wystarczy zapoznać się z instrukcją zakładania i zdejmowania szkieł, a także stosować się do pozostałych zaleceń producenta i wtedy już masz zagwarantowany komfort przez cały dzień noszenia. Soczewki kolorowe można spotkać jako korygujące dla osób krótko- i dalekowidzących, astygmatyków i osób starszych z dolegliwością presbiopii. Z kolei soczewki kolorowe zerówki nie posiadają w swojej strukturze żadnych technologii korekcyjnych, a jedynie zabezpieczony wewnątrz pigment o konkretnym odcieniu.

Kolorowe soczewki powiększające oko

To w zasadzie jedne z wielu rodzajów szkieł kolorowych, które możesz spotkać w asortymencie znanych producentów. Chcąc uzyskać jak najbardziej naturalny efekt, powinieneś zdecydować się właśnie na szkła powiększające optycznie tęczówkę lub rozjaśniające oczy, pogłębiające kolor lub sprawiające wrażenie lekko zwilżonych i świeżych oczu. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, podobnie jak odcieniu i kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Również całkowita przemiana i zmiana koloru oczu, może nie być już tak mocno widoczna i sztuczna, ponieważ barwniki idealnie dopasowują się do Twojego koloru oczu i potrafią go przykryć kompletnie. W ten sposób nikt nie zauważy, że w rzeczywistości nosisz szkła kontaktowe i będzie podziwiać Twoje hipnotyzujące spojrzenie.

Gdzie można kupić kolorowe soczewki do oczu?

Oczywiście dostępne są w sklepach optycznych stacjonarnych, salonach okulistycznych i niekiedy w drogeriach. Jednak z ostatnim źródłem radzimy uważać, ponieważ produkty te mogą pochodzić od nieznanych producentów, którzy niekoniecznie zadbali o odpowiedni skład soczewek kontaktowych. Lepiej skonsultować je z lekarzem okulistą, by mieć pewność, że dany produkt nie zaszkodzi Twoim oczom.

Najatrakcyjniejsze oferty jednak pojawiają się w internecie, gdzie z własnego doświadczenia i polecenia innych możemy zarekomendować kupno kolorowych soczewek w sklepie Mylenshop. Tutaj znajdziesz szeroki wybór zarówno soczewek kolorowych delikatnie zmieniających kolor oczu, jak i wzorzyste motywy dla odważniejszych. Przy zakupach online również radzimy ostrożnie podchodzić do tańszych soczewek, które powinny pochodzić ze sprawdzonego źródła i udostępnić do przeczytania cały skład zawarty w soczewkach – tylko wtedy możesz mieć pewność, że szkła okażą się dla Ciebie bezpieczne i komfortowe w noszeniu.

[Głosów:22    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ