Płatki pod oczy i ich największe zalety

Płatki pod oczy należą do kosmetyków przeznaczonych do ochrony i szczególnej dbałości o skórę wokół oczu. Ich działanie jest wzmożone i o wiele silniejsze niż dostępnych na rynku produktów przeznaczonych do stosowania w tych regionach twarzy. Składniki aktywne zastosowane do produkcji płatków pod oczy mają dobroczynne właściwości znacznie opóźniające proces starzenia się skóry w okolicy oczu.

Największe zalety płatków pod oczy

Na rynku dostępne są różne rodzaje płatków pod oczy wyróżniające się zauważalną redukcją ujawnienia się początkowych oznak starzenia, czyli zmarszczek. Ponadto doskonale nawilżają skórę wokół oczu i usuwają opuchliznę a także wygładzają i rozjaśniają wrażliwą skórę w tym obszarze. Kobiety, które poznały już właściwości ochronne i pielęgnujące płatków pod oczy, zawsze noszą je w swojej torebce.

Warto wymienić takie pożyteczne własności płatków pod oczy jak:

  • Zachowanie młodego wyglądu, pięknej gładkiej i rozjaśnionej skóry pod oczami
  • Zahamowanie na dłuższy czas procesu tworzenia się nieestetycznych zmarszczek
  • Zapobieganie powstawaniu bruzd, zmian pigmentacyjnych, obrzęków.

Osoby charakteryzujące się wrażliwą i delikatną skórą twarzy a w szczególności w okolicy oczu powinny rozpocząć stosowanie żelowych płatków pod oczy. Takie rozwiązanie pozwoli ograniczyć lub całkowicie wyeliminować konieczność codziennego nakładania kosmetyków (fluid) korygujących postępujący proces starzenia.

Dlaczego płatki pod oczy powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce?

Zdarzają się takie dni, że nie można dobrze odpocząć i zregenerować utraconych w ciągu dnia sił. Zbyt krótki sen odbija się wyglądzie twarzy, przede wszystkim w okolicy oczu. Posiadając odpowiednie płatki pod oczy można szybko pozbyć się nieatrakcyjnej opuchlizny pod oczami. Każda kobieta, która pragnie zawsze wyglądać młodo i efektownie powinna zaopatrzyć się w taki produkt, który z czasem stanie się środkiem pierwszej potrzeby. Producenci zadbali o wygodny a można nawet powiedzieć komfortowy kształt płatków, który pozwala na optymalne dopasowanie i umocowanie na skórze pod oczami.

Co wchodzi w skład żelowych płatków pod oczy?

Żelowe płatki pod oczy wykonane są na bazie hydrożelu, który w procesie produkcyjnym jest zatapiany w specjalnej wzmacniającej substancji, która ma silniejsze działanie niż na przykład krem. Istotną informacją dla użytkowników jest potencjalny skład płatków pod oczy. Jednym ze składników aktywnych takiego produktu jest kwas hialuronowy, który ma zbawienny wpływ na skórę i zapewnia niwelowanie cieni pod oczami, dodatkowo nawilżając skórę w okolicy ich zastosowania.

Kolejnym składnikiem często występującym w tym produkcie są płatki z odpowiednio dobranymi minerałami, peptydami oraz witaminami niezbędnymi dla zachowania dobrej kondycji delikatnej skóry w okolicy oczu. Zregenerowana i wzmocniona skóra przedłuża młodość. Inne cenne substancje, które wykorzystywane są do produkcji płatków pod oczy to kolagen morski, algi, witamina A, ekstrakty roślinne oraz złoto.

Stosując płatki pod oczy według zaleceń producenta można osiągnąć efekt przeciwzmarszczkowy. Składniki zawarte w tym produkcie przenikają do głębokich warstw naskórka, nadają skórze jędrność, gładkość usuwając worki pod oczami. Wystarczy zastosować płatki pod oczy do dwóch razy w tygodniu, aby osiągnąć znakomity efekt pielęgnujący. Bardzo ważną informacją dla przyszłych użytkowników płatków pod oczy jest to, że nie powodują one alergii, podrażnień, są bezpieczne do stosowania. Produkt został przebadany dermatologicznie a także okulistycznie i posiada rekomendacje specjalistów z tych dziedzin medycyny.

Rodzaje płatków pod oczy

  • Hydrożelowe – zapewniają spowolnienie procesu starzenia się skóry, nawilżają obszar, w którym zostały zastosowane, usuwają opuchlinę, przebarwienia i worki pod oczami.
  • Żelowe – przeznaczone są do redukowania bruzd, niwelowania pojawiających się zmarszczek a także zapobiegania ich tworzenia się. Substancje zawarte w produkcie skutecznie odżywiają skórę w okolicy oczu, usuwając ewentualne podrażnienia.
  • Kolagenowe – doskonały sposób na szybkie usunięcie oznak zmęczenia i przepracowania. Płatki pod oczy z kolagenem nadają skórze gładkości i doskonałe naprężenie, dzięki czemu efekty starzenia się skóry nie są zauważalne.

Można je stosować według własnych potrzeb i uznania to znaczy:

  • Płatki pod oczy można zastosować tylko w szczególnych sytuacjach pragnąć wyglądać świeżo i pięknie przed ważna uroczystością. Pozwolą one uzyskać lifting, lepsze napięcie skóry.
  • Płatki pod oczy można także stosować regularnie zapewniając sobie efekt uzdrawiający poprzez skuteczne nawilżenie i odmłodzenie skóry w okolicy oczu.

Źródło: http://medycynaplus.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ