Łysienie dotyka wiele kobiet i mężczyzn. Ludzie sądzą, że jest to problem głównie dla kobiet, gdyż obniża ich atrakcyjność. Prawda jest jednak taka, że i panowie czują się ze sobą znacznie gorzej po dużej utracie włosów. To problem, który jest zatem dotkliwy dla obydwu płci. Łysienie powoduje szereg zmian w sposobie życia i funkcjonowaniu człowieka. Znika gdzieś przebojowość, wiara w siebie i poczucie atrakcyjności. Warto zrobić wszystko, aby na nowo polubić się z życiem i samym sobą. Istnieją nowoczesne metody leczenia łysienia, dzięki którym można odzyskać bujną i zdrową fryzurę. Transplantacja włosów czyli ich przeszczep jest jedną z nich. Warto dowiedzieć się na ten temat trochę więcej, oraz poznać najlepsze kliniki, które zajmują się leczeniem łysienia.

Nowoczesne metody leczenia łysienia

Przeszczep włosów Fue Artas to najnowsza technika leczenia łysienia. Polega on na pobraniu odpowiedniej ilości mieszków włosowych z tych części głowy pacjenta, w których ich nie brakuje, oraz wszczepieniu w łyse miejsca. Wykorzystanie robota medycznego do wykonania zabiegu znacznie usprawnia cały zabieg. Ten sposób leczenia łysienia skraca okres rekonwalescencji, przyczynia się do zmniejszania ilości blizn w miejscu z którego pobierane są mieszki. Transplantacja włosów tą metodą to absolutnie najnowocześniejszy sposób, dostępny jedynie w najbardziej renomowanych klinikach na świecie. Najważniejsze, że jest dostępny w Polsce, w dwóch miastach: Katowicach i Warszawie. Leczenie łysienia w naszym kraju weszło zatem na nowy, wyższy i skuteczniejszy poziom.

Czy warto poddać się zabiegowi?

Leczenie łysienia za pomocą transplantacji zawsze musi być poprzedzone wizytą u trychologa. To niezbędny krok w tym, aby uzyskać kwalifikacje do zabiegu. Należy zdać sobie sprawę w tego, że to kosztowne leczenie, jednak z pewnością zdecydują się na nie osoby mocno zmotywowane do tego, by odzyskać włosy. Zdjęcia efektów terapii przechodzą oczekiwania, będąc dowodem na to, że łysienie można naprawdę skutecznie leczyć. To zatem nadzieja dla osób, które pragną poprawy stanu włosów i stać ich na wydatek. Mają gwarancje najwyższej światowej jakości, w jednym z dwóch gabinetów w Polsce.

Kiedy efekty będą widoczne

Transplantacja włosów to zabieg, na którego efekty trzeba trochę poczekać. W końcu włosy nie urosną przez jedną noc. Najważniejsze jednak, ze po kilku tygodniach puste miejsca na głowie zaczną się wypełniać włosami. To nagroda warta każdej wydanej złotówki, dla osoby która poddała się zabiegowi.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: http://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/przeszczep-fue-artas.html

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ