aparat na zęby

Wiele osób odwleka leczenie stomatologiczne, zarówno w zakresie ortodoncji jak i leczenia zębów. Duża grupa osób decyduje się na odwiedzenie dentysty dopiero w momencie silnego, trudnego do zniesienia bólu. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak duży wpływ ma stan naszych zębów na organizm. Większość osób utożsamia próchnicę z brzydkim, nieestetycznym wyglądem, ale tylko nieliczni wiedzą, że następstwa próchnicy mogą zwiększać ryzyko chorób układu krążenia, nerek, stawów, problemów okulistycznych itd.

Ustaliliśmy już, że zdrowe zęby, to nie tylko aspekt wizualny, ale również – a może nawet przede wszystkim – zdrowotny. Dlaczego zatem warto zdecydować się na leczenie ortodontyczne? Powodów jest wiele. Przedstawimy je w dalszej części artykułu.

Stomatologia w Łodzi na najwyższym poziomie

Jeżeli szukasz sprawdzonej Kliniki Stomatologicznej w Łodzi, to wartą uwagi jest oferta Neo Dentica https://www.neodentica.pl/. Klinika ta ma swoją siedzibę przy ulicy Szparagowej 10 w Łodzi w budynku Salve-Medica. Decydując się na leczenie w Klinice Neo Dentica możesz mieć pewność, że oddajesz swoje zęby w dobre ręce. Doświadczony, świetnie wykwalifikowany zespół, nowoczesne metody leczenia oraz wykorzystanie najlepszej jakości sprzętu gwarantuje zadowolenie z usług. Dobro Klienta zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu.

Jakie zalety ma leczenie ortodontyczne?

  • Najbardziej widocznym skutkiem leczenia ortodontycznego i najczęstszą jego przyczyną jest uzyskanie pięknych, równych zębów, a uśmiech, jak nie od dziś wiadomo, stanowi wizytówkę człowieka.
  • Dodatkowo, zadbane, proste zęby ułatwiają zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej, dzięki czemu zęby mniej się psują. Aparat ortodontyczny umożliwia również wyleczenie wad zgryzu.
  • W aspekcie wizualnym – aparat ortodontyczny poprzez wpływ na zgryz przyczynia się również do poprawy wyglądu twarzy.

W ofercie Kliniki znajdziesz aparat ortodontyczny ruchomy, stały, a także zdobywający znaczną popularność aparat invisalign, określany jako aparat na zęby niewidoczny.

Dentysta w Łodzi – jakie usługi są w ofercie Neo Dentica?

Klinika Stomatologiczna i Medycyny Estetycznej Neo Dentica ma w swojej ofercie prócz ortodoncji wiele usług do zaoferowania – między innymi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej, periodontologii, chirurgii stomatologicznej, endodoncji mikroskopowej, leczenia zaburzeń czynnościowych narządów żucia, higieny, profilaktyki, stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, deprogramacji. Możliwe jest także wykonanie tomografii komputerowej 3D, zdjęcie RTG zębów oraz implantów stomatologicznych. Dodatkowo Klinika oferuje zabiegi z zakresu fizjoterapii, logopedii i medycyny estetycznej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ