Wyjątkowe zapachy Parfums De Marly

0
Wyjątkowe zapachy Parfums De Marly

Dwór Królewski Ludwika XV słynął z ekstrawagancji. Monarcha pasjonował się końmi i perfumami. W XXI wieku dom Parfums De Marly zainspirował się tą wyjątkową epoką. Luksusowe zapachy (męskie, damskie i unisex) symbolizują współczesną stylistykę. Marka powróciła też do dekandentycznych wzorów flakonów.

Przebarwienia posłoneczne – jak się ich pozbyć?

0
Kobieta pozbywająca się przebarwień na skórze za pomocą lasera frakcyjnego

Posłoneczne przebarwienia skóry to spory problem estetyczny – trudno je ukryć pod makijażem, a jeśli są zlokalizowane w newralgicznej części ciała, mogą stać się przyczyną kompleksów. Warto jednak pamiętać, że współczesna medycyna estetyczna ma już sposoby na szybkie i skuteczne usuwanie przebarwień.

Nowoczesne zarządzanie gabinetem stomatologicznym z Appdent

0
Nowoczesne zarządzanie gabinetem stomatologicznym z Appdent

Prowadzisz klinikę dentystyczną lub gabinet stomatologiczny i zatrudniasz kilku lub kilkunastu pracowników? Zależy Ci na skutecznej komunikacji, efektywnym zarządzaniu zespołem, sprawiedliwej ewaluacji pracy jego członków i oszczędności czasu? Wybierz Appdent – program ułatwiający koordynację pracy w klinikach i gabinetach stomatologicznych, który usprawnia wykonywanie kluczowych obowiązków wpływających na efektywność pracy zarządzanego przez Ciebie punktu. Jakie daje możliwości?

Prowadzenie kalendarza wizyt

Appdent – program online dla stomatologów zastąpi Ci papierowy i elektroniczny terminarz wizyt, z jakiego do tej pory korzystałeś. W dostępnej całkowicie online aplikacji zapiszesz daty i godziny przyjęć pacjentów i przypiszesz je do poszczególnych stomatologów i asystentów zatrudnionych w Twojej klinice czy gabinecie. Kalendarz będziesz przeglądać całkowicie online, podobnie jak Twoi pracownicy, którzy będą mogli otworzyć Appdent zarówno na komputerze służbowym, jak i laptopie, tablecie czy smartfonie.

Publikowanie ogłoszeń i wiadomości do zespołu

Z Appdent możesz zapomnieć o wieszanych w gabinecie samoprzylepnych karteczkach czy prośbach o przekazanie informacji nieobecnym w pracy. Dzięki dostępnemu w programie modułowi tablicy ogłoszeniowej, z łatwością przekażesz informacje całemu zespołowi pracowników. Korzystając z programu, szybko i skutecznie poinformujesz grupę np. o przygotowanym planie urlopowym, planowanym wyjeździe, zatrudnieniu nowego pracownika czy zmianie godzin otwarcia kliniki czy gabinetu.

Bezpośrednia komunikacja z pracownikami

W aplikacji do zarządzania zespołem Appdent możesz tworzyć indywidualne panele poszczególnych pracowników, za pośrednictwem których będziesz mógł komunikować się z nimi osobiście. Masz uwagi co do jakości pracy stomatologa czy asystenta? Chcesz przypomnieć o zadaniu, które nie zostało jeszcze przez niego wykonane? Masz dyskretne pytanie i nie masz jak zadać go w gabinecie czy klinice w obecności innych pracowników? Skorzystaj z możliwości bezpośredniej komunikacji przez Appdent!

Planowanie, delegowanie i wyznaczanie terminów zadań

Powstały we współpracy ze stomatologami, asystentami i menedżerami klinik dentystycznych Appdent – program online dla stomatologów posiada funkcję planowania, delegowania i wyznaczania terminów realizacji zadań związanych z pracą gabinetu stomatologicznego. Za jego pomocą możesz przydzielać zadania pojedynczym pracownikom oraz całym zespołom. Program pozwoli Tobie i Twoim pracownikom odróżnić sprawy priorytetowe od pobocznych, a tym samym lepiej organizować sobie pracę.

Bieżące ocenianie jakości pracy

W obsługiwanej całkowicie online aplikacji dla stomatologów Appdent, otrzymasz dostęp do intuicyjnego systemu oceniania zespołu. Dzięki możliwości ewaluacji każdego zleconego przez Ciebie zadania, będziesz miał realny pogląd na aktualną kondycję i motywację pracowników oraz najczęściej popełniane przez nich błędy. Z programu dowiesz się także, które zadania nie zostały zrealizowane w terminie, a które zostały wykonane z wyprzedzeniem.  

Przygotowywanie procedur i instrukcji

W programie Appdent dostępne jest kilkanaście profesjonalnie opracowanych procedur i instrukcji dla klinik i gabinetów stomatologicznych, dotyczących m.in. przygotowywania stanowisk pracy czy sprzętu. Aplikacja umożliwia również tworzenie własnych dokumentacji tego typu. Dzięki tej funkcji, wdrażanie nowych pracowników w kulturę organizacji czy poszczególnych stanowisk pracy stanie się szybkie, efektywne i dziecinnie proste – nie musisz zlecać tego zadania innym pracownikom.  

Raportowanie pracy zespołu

Oprogramowanie dla gabinetów i klinik stomatologicznych Appdent posiada funkcję raportowania pracy zespołu. Aplikacja pozwala generować raporty okresowe, przedstawiające rzetelność pracowników, ich oceny i terminowość. Na ich podstawie możesz w sposób sprawiedliwy udzielać premii uznaniowych oraz awansów. Dzięki danym z raportów z Appdent będziesz też wiedzieć, który pracownik jest najmniej zaangażowany w pracę i jest pierwszy w kolejce do ewentualnego zwolnienia.

Appdent to nowoczesny i intuicyjny w obsłudze system do zarządzania personelem w klinikach i gabinetach stomatologicznych, charakteryzujący się wygodnym dostępem online. Zastąpi Ci kalendarz wizyt i tablicę ogłoszeniową oraz wszystkie dotychczas używane przez Ciebie narzędzia menedżerskie. 

Zapomnij o czasochłonnym przekazywaniu informacji zespołowi i jego poszczególnym członkom! Planuj, deleguj i oceniaj zadania, błyskawicznie wdrażaj nowych pracowników. Zostań sprawiedliwym przełożonym, udzielającym zasłużonych premii i koniecznych uwag na podstawie czytelnych raportów okresowych. Ułatw sobie pracę z Appdent i oszczędzaj cenny czas – Twoja klinika czy gabinet stomatologiczny Ci za to podziękuje.

Problemy ze stopami? Skorzystaj z pomocy doświadczonych specjalistów

0
Problemy ze stopami? Skorzystaj z pomocy doświadczonych specjalistów

Stopy pełnią wiele istotnych funkcji – dbanie o ich kondycję ma duże znaczenie, zarówno w profilaktyce chorób i urazów ortopedycznych, jak i dermatologicznych. Dysfunkcje w obrębie stóp mogą występować niezależnie, ale nie brakuje również problemów złożonych, które powinny być zdiagnozowane i leczone w sposób kompleksowy przez różnych specjalistów. Jedną z dyscyplin zajmujących się kondycją stóp jest podologia. Dzięki profesjonalnej pomocy podologów można efektywnie i na trwałe wyeliminować wiele schorzeń stóp – zarówno medycznych, jak i kosmetologicznych.

Medycyna i podologia – kompleksowe programy terapeutyczne

Podologia staje się coraz popularniejsza. To efekt większej świadomości pacjentów, co do możliwości skorzystania z profesjonalnych usług podologicznych, ale również zwiększającej się dynamiki powstawania różnych urazów i schorzeń, które wymagają specjalistycznej pomocy, zarówno podologa, jak i innych specjalistów – w tym m.in. lekarzy oraz fizjoterapeutów.

Nie zawsze problem ze stopami jest jednowymiarowy i oczywisty do zdiagnozowania, nawet wtedy, gdy konkretny objaw zaniepokoi pacjenta i skieruje jego kroki właśnie do gabinetu podologicznego. Podologia to szczególna dyscyplina – funkcjonująca na granicy kosmetologii i medycyny – stąd też często konieczne są konsultacje różnych specjalistów w celu jak najlepszego leczenia chorób stóp. 

Warto zwrócić się po pomoc do ośrodków, które oferują kompleksową obsługę medyczną w tym zakresie – usługi Poradni Chorób Stopy, działającej od 2008 r. w Warszawie i rozwijającej działalność w ramach filii, również w Katowicach i w Gdańsku, oferują pełen pakiet terapii, których celem jest przywrócenie stopom optymalnej funkcjonalności.

W ośrodku realizowane są wszelkiego rodzaju procedury medyczne i kosmetologiczne usprawniające i kondycjonujące m.in. stopy i staw skokowy. Coraz większe zapotrzebowanie na pomoc podologiczną spowodowało, że w ramach placówki działają również specjalistyczne gabinety podologiczne.

Podologia – dla zdrowia i urody stóp 

Interwencja podologiczna wymaga niejednokrotnie złożonej diagnozy zgłaszanych przez pacjentów dolegliwości – stąd konieczność zapewnienia im profesjonalnego leczenia, ale również profilaktyki schorzeń skóry stóp i paznokci.

Kim jest podolog? To specjalista, którego zadaniem jest przeprowadzenie indywidualnej diagnozy, wdrożenie i prowadzenie leczenia zmian chorobowych skóry stóp oraz paznokci, a także prowadzenie działań mających na celu profilaktykę tego typu schorzeń.

Do specjalisty w zakresie podologii powinni się zgłosić pacjenci mający problemy z: modzelami, odciskami, nadmiernie narastającym i zrogowaciałym naskórkiem, pękaniem skóry na piętach, borykający się z przerośniętymi i wrastającymi paznokciami, pacjenci z tzw. stopą cukrzycową, a także osoby, które potrzebują różnych porad w zakresie codziennej pielęgnacji stóp.

Podolodzy pracujący w Poradni Chorób Stopy mają możliwość przeprowadzenia szerokich konsultacji ze specjalistami innych dziedzin, w tym: chirurgiem stopy, rehabilitantami stopy i stawu skokowego oraz specjalistami, odpowiedzialnymi za prawidłowy dobór indywidualnych wkładek ortopedycznych. 

Oferowana przez placówkę pomoc jest więc zarazem szczegółowa i wszechstronna, co zapewnia najlepszą opiekę dla pacjentów zmagających się m.in. z problemami podologicznymi. A te mogą mieć różne podłoże – nie są to jedynie schorzenia nabyte, ale bywa również, że mają one podłoże genetyczne.

Decydując się na skorzystanie z usług gabinetu podologicznego, zawsze miejmy na uwadze to, jak szeroką i różnorodną ofertę zabiegów proponuje – czy zapewnia konsultacje z innymi specjalistami chorób stóp, jakim sprzętem dysponuje i czy przeprowadza sterylizację urządzeń na najwyższym poziomie, eliminującym możliwość wystąpienia zakażeń. 

W gabinetach podologicznych Poradni Chorób Stopy stosowany jest autoklaw – wysokiej klasy sterylizator, który jest używany m.in. przez stomatologów. Dzięki tej metodzie sterylizacji narzędzi podologicznych, pacjenci mają pewność, że podczas wykonywania zabiegów na pewno nie dojdzie do żadnych zakażeń.

Co należy wiedzieć o probiotykach – skład, źródła i funkcje

0
Co należy wiedzieć o probiotykach - skład, źródła i funkcje

Probiotyki obejmują specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii, warunkujące prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Wspierają i odbudowują zniszczoną florę bakteryjną. Działają na poziomie przewodu pokarmowego, stymulując i wspomagając jego funkcjonowanie. Korzystnie oddziałują także na procesy odpornościowe, pełniąc funkcje ochronne. Doskonałym źródłem naturalnych probiotyków są produkty żywnościowe takie jak kefir, maślanka czy jogurt. W przypadku znacznego wyniszczenia flory bakteryjnej konieczne jest jednak przyjmowanie preparatów w postaci suplementów lub leków. 

  1. Czym są probiotyki?
  2. Probiotyki a naturalna mikroflora jelitowa
  3. Źródła probiotyków
  4. Dlaczego probiotyki są tak ważne?
  5. Probiotyki dla dzieci a antybiotykoterapia

Głównym źródłem zaburzeń w obrębie naturalnej flory bakteryjnej pozostaje antybiotykoterapia. Grupą szczególnie podatną na niszczące działanie antybiotyków pozostają dzieci oraz osoby starsze, a także chorzy zmagający się z chorobą nowotworową czy innymi chorobami przewlekłymi. Dlaczego więc warto stosować probiotyki? Co zawierają i kiedy warto po nie sięgnąć?

Czym są probiotyki?

Preparaty te, to szczepy bakterii niezbędnych do właściwego funkcjonowania naszego organizmu. Wywierają dobroczynne działanie na pracę przewodu pokarmowego, wspomagając procesy trawienia i wchłaniania oraz chroniąc naturalną florę bakteryjną. Korzystne oddziaływanie probiotyków znajduje więc zastosowanie w przypadku schorzeń, takich jak zespół jelita drażliwego, biegunki czy choroby zapalne jelit.

Probiotyki a naturalna mikroflora jelitowa

Probiotyki stanowią odpowiednio wyselekcjonowane szczepy bakterii wspierające złożony ekosystem bakteryjny człowieka, określany mianem mikrobiomu. Naturalna mikroflora obecna w naszym organizmie warunkuje prawidłowe funkcjonowanie organizmu i utrzymanie zdrowia. Większość flory bakteryjnej człowieka zlokalizowana jest w obrębie przewodu pokarmowego, głównie jelit, a także w jamie ustnej czy na powierzchni skóry. Bakterie probiotyczne zapobiegają namnażaniu chorobotwórczych szczepów bakterii, wspomagając wzrost naturalnej mikroflory jelitowej.

Źródła probiotyków

Dostępne na rynku produkty mleczne będące naturalnymi probiotykami zawierają w swoim składzie przede wszystkim bakterie kwasu mlekowego (LAB). Doskonałym źródłem tego typu bakterii pozostają więc produkty żywnościowe, takie jak kefir, maślanka, kwaśne mleko czy jogurty. Jednocześnie, aby produkty te zaliczyć do probiotyków muszą one zawierać pewną minimalną ilość bakterii. Źródłem bakterii probiotycznych pozostają także wszelkie warzywa i owoce poddane fermentacji, a więc na przykład kiszona kapusta czy ogórki. W okresach wzmożonego zapotrzebowania i narażenia przewodu pokarmowego warto także sięgać po probiotyki w postaci suplementów czy leków.

Dlaczego probiotyki są tak ważne?

Dobroczynny wpływ probiotyków obejmuje nie tylko regenerację naturalnej flory jelitowej, ale także wspomaganie procesów trawiennych i odpornościowych, stąd też ich regularne spożywanie powinno stać się nieodłącznym elementem każdej antybiotykoterapii. Probiotyki pozytywnie oddziałują także w przypadku schorzeń, takich jak choroby zapalne jelit, biegunki czy alergie pokarmowe. Ponadto probiotyki pozytywnie wpływają na gospodarkę lipidową, zmniejszając wchłanianie cholesterolu. Korzystne efekty probiotyków możemy zaobserwować pod warunkiem systematycznego ich przyjmowania.

Probiotyki dla dzieci a antybiotykoterapia

Probiotyki przyjmowane w formie suplementów szczególnie istotne są w przypadku wyjałowienia flory bakteryjnej u dzieci na skutek przewlekłej antybiotykoterapii. Odpowiednie szczepy bakterii pozwalają na odbudowanie naturalnej mikroflory jelitowej. Jedną z najważniejszych kwestii pozostaje skład probiotyków dla dzieci. Probiotyki będące suplementami mogą zawierać w swoim składzie pojedyncze szczepy bakterii, kultury pleśni czy drożdży lub też połączenia kilku odpowiednio wyselekcjonowanych kultur.

Dostępne na rynku probiotyki dla dzieci dodatkowo ułatwiają wchłanianie witamin i minerałów. Uwzględniając skład probiotyków dla dzieci warto postawić na sprawdzone preparaty. Każdorazowo należy jednak zapoznać się ze składem produktów, szczególnie w przypadku dzieci cierpiących na alergię. Niemałym udogodnieniem jest także dostępność probiotyków dla dzieci w postaci kropli.

Probiotyki zawierają specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii korzystnie oddziałujących na nasz organizm. Stosowanie tych preparatów szczególnie istotne jest podczas antybiotykoterapii i schorzeń przewodu pokarmowego. Obecne w probiotykach bakterie uczestniczą w regulacji procesów trawiennych i odpornościowych. Ponadto wspierają odbudowę naturalnej flory bakteryjnej jelit.

Pozytywne właściwości oleju konopnego

0
Pozytywne właściwości oleju konopnego

Olej konopny tłoczony na zimno to produkt pozyskiwany z nasion konopi siewnej, która wbrew popularnym skojarzeniom, nie ma nic wspólnego z konopią indyjską, zawierającą psychotropowe THC. Pozytywne właściwości tego oleju doceniane są zarówno w kontekście zdrowia, jak i pielęgnacji, jednak warto pamiętać, że bogactwo korzystnych składników znajdziemy wyłącznie w oleju zimnotłoczonym i nierafinowanym.

Co zawiera olej konopny?

W składzie oleju konopnego obecne są przede wszystkim niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak omega 3 i omega 6, których ludzki organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie, a które są jednocześnie niezbędne dla jego prawidłowego funkcjonowania. Oprócz nich olej zawiera także witaminę E, witaminę, A, witaminę K, witaminy z grupy B oraz takie minerały, jak cynk, wapń, magnez i fosfor.

Jakie właściwości ma olej konopny?

Bogaty skład oleju konopnego sprawia, że wiele korzyści przynosi zarówno spożywanie go w codziennej diecie, jak i aplikowanie na skórę czy włosy. Regularnie przyjmowany olej z konopi pozwala zadbać o:

– wzmocnienie układu odpornościowego, dzięki zawartości kwasów omega oraz przeciwutleniaczy, czyli witaminy E,

– profilaktykę chorób cywilizacyjnych, w tym przede wszystkim cukrzycy, miażdżycy i innych przypadłości związanych z działaniem układu krwionośnego,

– złagodzenie objawów menopauzy i napięcia przedmiesiączkowego, poprzez regulowanie gospodarki hormonalnej,

– złagodzenie objawów zapalenia stawów,

– zapobieganie osteoporozie, dzięki wysokiej zawartości witaminy K,

– usprawnienie funkcjonowania układu nerwowego.

Olej konopny stosuje się także na skórę, w celu pozbycia się takich problemów, jak łuszczyca, egzema, stany zapalne czy wysypki. Produkt doskonale sprawdzi się również jako naturalny kosmetyk do demakijażu oraz serum pielęgnacyjne i przeciwstarzeniowe. Nakładany na włosy, zregeneruje je, nawilży i zapewni im zdrowy blask, a wcierany w paznokcie odżywi zniszczone płytki i wzmocni otaczające je skórki.

Jak widać olej z konopi to produkt, który warto wprowadzić zarówno do swojej kuchni, jak i do łazienki. Dzięki niemu w naturalny i bezpieczny sposób wzmocnimy ogólną kondycję organizmu, zadbamy o dobre samopoczucie i poprawimy wygląd naszych włosów, skóry i paznokci. Więcej informacji na jego temat znaleźć można na stronie internetowej producenta – https://niwki.pl/.

Kursy i szkolenia przepustką do sukcesu

0
Kursy i szkolenia przepustką do sukcesu

Celem każdego szkolenia jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie wszystkich uczestników do pracy w określonym zawodzie. Tylko prawidłowe przekazanie niezbędnej wiedzy, może skutkować odpowiednim przyswojeniem określonego zagadnienia. Z oferty https://gsusg.pl korzystają zarówno firmy, jak i klienci indywidulani, którym zależy na pozyskaniu wiedzy, niezbędnej do sprawowania ważnej funkcji na określonym stanowisku. Oprócz tego są również dodatkowym plusem w przypadku poszukiwania pracy. Im więcej posiadanego doświadczenia i wiedzy, tym większe szanse na uzyskanie wymarzonego stanowiska. Kursy i szkolenia są bardzo popularne. Oprócz tego są doskonałym motywatorem do dalszego działania. Rady, przekazywane podczas organizowanego wydarzenia, bardzo często stawały się wyznacznikiem w realizacji dalszych planów.

Zwiększ swoją pozycję na rynku

Uczestnictwo w kursach i szkoleniach, to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla samych pracowników, ale również dla całej firmy. Posiadając w swoim zespole przeszkolonych specjalistów, masz ogromną szansę na zwiększenie swojej pozycji na rynku. Wiedza i doświadczenie przekładają się na ilość pozyskanych klientów, a co za tym idzie korzyści finansowe. W przypadku zawodów medycznych, doświadczony lekarz, to najlepsza chluba i chwała dla całego szpitala. Profity, jakie można zyskać za sprawdzony zespół i profesjonalne działania są naprawdę interesujące.

Niezmiernie ważne jest, aby nie zamykać się tylko i wyłącznie na swoje rutynowe czynności. Warto mierzyć odrobinę wyżej i pozyskiwać wiedzę z tych zagadnień, które pomogą nie tylko Tobie, ale również drugiemu człowiekowi. Zwłaszcza, jeśli myślisz o zmianie branży, to tym bardziej powinieneś zainteresować się ukończeniem jakiegoś kursu, aby pozyskać wiedzę niezbędną do wykazania się na rozmowie kwalifikacyjnej. Gsusg.pl posiada bardzo ciekawą ofertę kursów i dogodne terminy, dzięki czemu każdy z Was będzie mógł dopasować sobie właśnie ten właściwy.

Zdrowie w każdym wieku

0
Zdrowie w każdym wieku

Jeszcze kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat temu wydawać by się mogło, że osoby poniżej 50 roku życia nie muszą kontrolować swojego stanu zdrowia, no bo przecież są młodzi. Średnia umieralności wynosiła wówczas ok. 80 lat, dlatego wcześniej nikt nie zastanawiał się nad wystąpieniem jakiejś choroby, a nawet śmierci. Obecnie niestety częstotliwość występujących chorób jest na tyle duża, że o zdrowie należy dbać w każdym wieku.

Już od najmłodszych lat powinniśmy wpajać naszym dzieciom, jak ważne jest nasze zdrowie oraz że badania kontrolne nie są czymś niebywałym, wręcz przeciwnie. Ponadto, należy uświadamiać, że niesamowicie ważna jest profilaktyka. Zapobieganie jest dużo prostszym procesem niż etap leczenia.

Aby skorzystać z badań kontrolnych wystarczy wejść na stronę https://gzmedica.pl/. To doskonała placówka medyczna, która w swojej ofercie posiada bardzo dużą ilość poradni dla dzieci i dorosłych.

Lepiej zapobiegać niż leczyć

To, jak teraz dbasz o swoje zdrowie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Warto więc poświęcić mu odpowiednią ilość czasu i zaangażowania, aby plony zacząć zbierać za kilka lub kilkanaście lat. W Centrum Medycznym Medica pracuje sztab profesjonalistów, którzy z niesłabnącym zaangażowaniem podchodzą do każdego pacjenta. Dzięki temu poziom placówki, utrzymuje się niezmiennie na wysokim poziomie. Zdrowie i dobro pacjentów są zawsze na pierwszym miejscu.

Jeśli nie chcesz zmagać się z jakąś chorobą, to postaw na systematyczne badania kontrolne. Gzmedica.pl z pewnością zaproponuje najlepsze rozwiązanie, niezależnie na jakim etapie jesteś. Troska o pacjentów jest najważniejsza. Ponadto, oprócz wizyt u lekarza postaw również na odpowiednią dietę i aktywność fizyczną. Tylko takie połącznie daje gwarantowany sukces w postaci zdrowia. Z pewnością sprawdzą się również naturalne sposoby wzmacniania organizmu. Duża ilość witamin zawarta w owocach i warzywach nie tylko poprawi nasze samopoczucie, ale również wzmocni organizm.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na poduszki ciążowe?

0
Dlaczego warto zwrócić uwagę na poduszki ciążowe?

Ciąża to wspaniały czas. Czujesz podekscytowanie związane z przyjściem dziecka na świat, wybieraniem imion i aranżowaniem pokoju maluszka. Jednak wiele kobiet w tym okresie cierpi też na skurcze nóg i bóle pleców, przez co nie mogą m.in. spokojnie spać. Warto wtedy zwrócić uwagę na poduszki ciążowe, które są nie tylko wygodne i praktyczne, ale i przyjemne w dotyku.

Dlaczego warto używać poduszki ciążowej?

Poduszka ciążowa jest dużą, miękką poduszką, zaprojektowaną specjalnie dla ciężarnych kobiet. Wspaniale łagodzą bóle szyi, ramion i/lub stawów oraz pomagają wyleczyć rwę kulszową. Wbrew pozorom możesz kupić poduszki ciążowe, nawet wtedy, gdy nie jesteś w ciąży. Sprawdzą się bowiem doskonale po zabiegu lub operacji oraz zapewniają dodatkowe wsparcia. Spodobają się również tym osobom, które lubią się do czegoś przytulić podczas snu.

Ciało kobiety zmienia się w czasie ciąży, dlatego prawdopodobnie będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia dla różnych części ciała. W ten sposób możesz uchronić się przed dokuczliwym bólem. Dzięki wysokiej jakości poduszkom ciążowym poczujesz się o wiele lepiej, a plecy i szyja przestaną Ci tak bardzo dokuczać. Korzystając z takiej poduszki, możesz wyrównać kolana i biodra. Dzięki prawidłowej pozycji zmniejszysz ucisk na kręgosłup i biodra.

Jeśli jesteś w ciąży, postaraj się spać na lewym boku. Jest to bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Ma również pozytywny wpływ na krążenie krwi. Poduszkę ciążową możesz spokojnie wsunąć między kolana.

Dodatkowe zalety

Nawet jeśli do tej pory nie miałeś żadnych alergii, hormony ciążowe mogą zwiększyć ryzyko ich wystąpienia, czy problemów z oddychaniem lub wysypki skórnej. Dlatego zwróć szczególną uwagę na hipoalergiczne poduszki ciążowe. Dzięki nim unikniesz nieprzyjemnych reakcji. Alternatywne wypełnienie puchowych poduszek ciążowych zapewni odpowiednie wsparcie.

Z czasem dziecko może uciskać na narządy wewnętrzne. Wówczas może pojawić się zgaga, zwłaszcza wtedy, gdy kładziesz się spać. Hipoalergiczna puchowa poduszka w kształcie litery V łagodzi zgagę i refluks żołądkowo-przełykowy. Podnosi górną część ciała, gdy śpisz. Poduszki ciążowe mają jeszcze inne zalety, m.in. pomagają zrelaksować się i odprężyć. Z kolei po porodzie taka poduszka może sprawdzić się idealnie podczas karmienia.

Zanim wydasz pieniądze na drogi materac, zwróć uwagę na poduszkę ciążową. Jest tańsza i skuteczniejsza oraz pozwala odciążyć dolną część pleców. Wykonana jest z materiału wysokiej jakości.

Oczyszczanie powietrza do biura i miejsca pracy najwyższej klasy

0
Oczyszczanie powietrza do biura i miejsca pracy najwyższej klasy

Oczyszczacze powietrza do biura i miejsca pracy potrafią całkowicie zmienić nie tylko panującą tam atmosferę, ale także efektywność wykonywanych zadań. Świeże powietrze wysokiej jakości działa oczyszczająco i pobudza umysł pracowników do wydajnego realizowania zadań. Przekonaj się, że rzeczy te są od siebie zależne, a z problemami szybko można sobie poradzić.

  1. Oczyszczacze powietrza do biura i miejsca pracy – jak wybrać urządzenie idealne?
  2. Podejmij dobrą decyzję – postaw na oczyszczacze Sharp

Źle dobrana wilgotność czy nieprawidłowa jonizacja mogą dotkliwie odbić się ostatecznie na Twoich finansach. Dlatego lepiej od razu zainwestować w oczyszczacze Sharp, dzięki którym wysoka jakość powietrza przełoży się na Twoje zyski. Zadbaj o zdrowie swoich pracowników i czyste powietrze w biurze, a szybko zauważysz efekty swojej decyzji.

Oczyszczacze powietrza do biura i miejsca pracy – jak wybrać urządzenie idealne?

Praca w niektórych biurach jest wyjątkowo męcząca i wykańczająca nawet wtedy, gdy nie jest szczególnie wymagająca zawodowo. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że wpływ na to może mieć jakość powietrza w pomieszczeniu. Pracodawcy często nie wiedzą, czemu wydajność nawet tych najlepszych pracowników znacznie spada, co przekłada się ostatecznie na niższe zyski. Dochodzi do konfliktów i sporów, a wystarczy jedynie oczyścić atmosferę – dosłownie.

Oczyszczacze powietrza do biura i miejsca pracy doskonale sprawdzą się w tym aspekcie. Problemy z podejmowaniem decyzji, powolne przetwarzanie informacji oraz niska produktywność pracowników wynikać może z obecności zanieczyszczeń, których nie da się dojrzeć gołym okiem. Alergeny i wirusy mogą szybować między biurkami i przeszkadzać w wykonywaniu zadań, pozostając niezauważonymi. Czas jednak pozbyć się ich zdecydowanym ruchem, czego efekty będą bardzo szybko zauważalne.

Biuro jest specyficznym miejscem, w którym w powietrzu wręcz wyczuwalne jest skupienie i sumienność pracowników. Oczyszczacze powietrza do biura i miejsca pracy nie mogą przeszkadzać, a muszą sprawnie działać. Właśnie dlatego najlepiej zdecydować się na modele, które działają w trybie cichym, nie wywołując dyskomfortu. Dodatkowo warto pozbyć się przy okazji niebezpiecznego promieniowania elektromagnetycznego, które emitowane jest przez liczne komputery oraz telefony zgromadzone w jednym pomieszczeniu. W tym przypadku sprawdzi się doskonale funkcja jonizacji powietrza – to dzięki niej powietrze stanie się świeże, równowaga aerojonów zostanie przywrócona, a pracownicy wreszcie będą mogli odetchnąć z ulgą i wrócić do pracy.

Podejmij dobrą decyzję – postaw na oczyszczacze Sharp

Doszukiwanie się problemu w pracownikach i ich braku zaangażowania w powierzane im zadania może nie przynieść oczekiwanych efektów. Jako pracodawca zatroszcz się o ich komfort pracy oraz jak najlepsze powietrze w biurze. Wraz z ich zadowoleniem i dobrym samopoczuciem uśmiech pojawi się również na Twojej twarzy – gdy zobaczysz rosnące zyski i wzorowo wykonane projekty. Pojawia się jednak pytanie, które urządzenie wybrać, by koszt jego zakupu szybko się zwrócił.

Tu nie warto eksperymentować. Postaw na sprawdzone oczyszczacze Sharp, których działanie chwalą już dziesiątki przedsiębiorców. Ich największą zaletą jest połączenie wysokiej jakości wykonana, doskonałej wydajności oraz atrakcyjnej ceny, która bije na głowę konkurencję. Marka ta nie bez powodu jest liderem na rynku technologii oczyszczania powietrza – grono doświadczonych specjalistów dba o to, by Twoi pracownicy mogli oddychać świeżym, zdrowym powietrzem.